Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek szexi, kifinomul...

Hogyan legyek szexi, kifinomult, csinos, igényes nő?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok, de nem igazán tudom, mit tegyek, hogy csinosnak, igényesnek, és ami a legfontosabb, szexinek érezzem magam, és így is nézzek ki.
2016. máj. 16. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát a testalkat volna a legelső lépés a szexiség felé szerintem. Én a vékony nőkre bukom például. 21F
2016. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez sok dologtól függ. Hogy nézel ki? Mi az ami nem tetszik magadon? Ez csak a saját véleményed önmagadról vagy a környezeted is ezt sugallja? Esetleg csak egyszerű önbizalom hiánnyal küzdesz?
2016. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Önbizalomhiány van bőven, ez tény. A környezetem nem sugallja felém, de mégis hiányolom magamból a szexi kisugárzást. Nem érzem magam igazán szexinek, nőiesnek, "csajosnak"... Elég kicsi melleim vannak például, de nem gondolom, hogy lenne összefüggés.


Kevés felesleg van rajtam (160 cm-hez 57 kg), de diétázom, és járok kocogni.

2016. máj. 16. 16:25
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Jó helyesírás, érthető fogalmazás, jó testalkat/igényesség még jobb kialakítására. Nekem már most szexi vagy és tuti nem vagyok ezzel egyedül... :/
2016. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Így a leírás alapján jónak tűnik a testalkatod, de ha tökéletesíteni szeretnél rajta, akkor inkább az alakformáló súlyzós edzéseket tudnám javasolni. Aztán ami még nagyon fontos szerintem, hogy törődj magaddal sokkal többet. Válassz ki egy napot a héten, amikor csak a tökéletes manikűr, pedikűr elkészítésével foglalkozol, jöhet mellé a gyantázás, arcápolás, testápolás, hajápolás és ami csak eszedbe jut.

Jön a nyár, itt az ideje felújítani a ruhatáradat. Menj el vásárolni és válassz merészebb, szexibb darabokat... persze a jó ízlés határain belül. :D Esetleg egy garnitúra szexi fehérneműt is beújíthatsz.

Kísérletezz ki egy gyorsan elkészíthető, könnyed természetes sminket, amit szívesen viselsz minden nap.

Végül, amit még fontosnak tartok, járj el a barátaiddal szórakozni... csak iszogatni, vagy bulizni, amit szerettek és érezd jól magad. Aztán majd meglátod, hogy egyre inkább bevonzod a tekinteteket. :)

2016. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz erre a kérdésre választ adni, de megpróbálok pár tippet összegyűjteni az öltözködésre vonatkozóan, ha már a divat részbe írtad a kérdést.

- Legyél mindig ápolt. Ha festeted a hajad ne legyen 4 centis lenövésed. Ha fested a körmöd, ne várd meg, míg tövig lepattogzik. Ügyelj a részletekre.

- Öltözködj a testalkatodnak megfelelően. Hangsúlyozd azt amit szeretsz magadon. Ne járj 2 számmal kisebb méretben, de ne burkolózz leplekbe se.

- A szexi nem egyenlő a közönségessel. Ne hordj köldökig dekoltált felsőket és fenékvillantó szoknyákat.

- Próbálj meg letisztult alapdarabokat beszerezni, amiket jól tudsz kombinálni más darabokkal. Kerüld a gagyinak tűnő anyagokat, jó minőségű ruhákat vegyél. Nézd át a ruhatáradat és az ütött-kopott darabokat szelektáld ki.

- Ha sminkelsz: vagy a szemedet, vagy a szádat hangsúlyozd, egyszerre a kettőt ne. Kifinomult: egy jól megválasztott rúzs. A vöröset direkt nem mondom, mert rengeteg árnyalata közönségesnek hat. Szexi: fekete tusvonal.


24/L

2016. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

Igazából ha te magad szexinek érzed magad, a kisugárzásod is jó lesz. Úgyhogy törekedj arra, hogy TE mitől érzed szépnek, szexinek magad, koncentrálj a saját preferenciádra, mert egyrészt az élet túl rövid, hogy másoknak akarj megfelelni, másrészt meg ha pozitiv a kisugárzásod, az kifelé is meglátszik.

Menj el vásárolni, próbálj fel egy halom göncöt, kísérletezz pár sminkcuccal, vágass új hajat, esetleg, és amivel jól érzed magad, azt viseld. Ez nem pikk-pakk megy, hosszú folyamat, csiszolgasd a stílusod, legyél kicsit merészebb, ha ruhát vásárolsz, aztán majd kialakul.

2016. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 4-es: ha ettől valaki szexi lesz manapság, az elég szomorú. Alapvetőnek kellene lennie, hogy az ember tud helyesen írni, és össze tudja foglalni érthetően a gondolatait. A mondanivalót persze értem, köszi :)

2016. máj. 16. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem értek egyet veled.

Ha egy nő okos, művelt és ráadásul jól is néz ki az igenis megbecsülendő.

Még amikor éretlen voltam én is úgy gondoltam, hogy nem olyan fontos megbecsülni ezeket a tulajdonságokat, mint ahogy te írod "ennek kéne lennie az átlagnak". Nem vettem komolyan azokat a lányokat, akik ezekkel a jó tulajdonságokkal közeledtek felém.

Azóta változtak az idők. Mostanában elég sokat voltam egyedül és volt szerencsém nekem is személyesen megtapasztalni, hogy milyen az amikor küzdesz, próbálkozol az élet mégis közömbös veled minden téren. Észreveszem a különbséget, aközött, amikor egy normális lány próbál kedves lenni veled, vagy ha egy random lányt leszólítasz és kb mintha nem is egy nyelvet beszélnétek.

Magyarul én már tanultam a hibámból és megbecsülöm, ami megbecsülendő; mert ez a helyes lépés.

2016. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

Szoknya,magassarku es elegans noies rucik viselese!

Es nem a mostani ferfi ruhas divat kovetese!

En a noies lanyokat tekintem igazan nonek ok tudnak levenni a labamrol?

2016. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!