Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyitott orrú szandál harisnyáv...

Nyitott orrú szandál harisnyával nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen cipőt: [link]


Nagyon jól megy ez a cipő pár ruhámhoz és szoknyámhoz. De én a ruhákat, szoknyákat csak harisnyával tudom hordani. És még az időt is hidegnek találom ahhoz, hogy harisnya nélkül öltözködjem.

Gáz lenne ha ehhez a cipőhöz is vennék harisnyát? Olyanra gondoltam, aminek a lábfej része is teljesen olyan mint a lábszár.


Vagy ez ennyire gáz és ízléstelen?



2016. máj. 16. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

Ezzel a cipovel elegans!!

Es olyan harit vegyel aminek nincs orr erositese!

Es orommel olvasom hogy nem hordasz nagyon nadragot es szereted a harisnyat!

Az en szememben az ilyen lanyok az igazi NOK!

2016. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Jesszus, mégis mi a frász gond lenne a harisnyával? Épp olyan jól néz ki azzal is mint nélküle. Nyugodtan fel lehet venni. Akinek nem tetszik majd nem nézi legfeljebb.
2016. máj. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
örök szabály nyitott orrú cipőhöz nem veszünk fel harisnyát, hogy miért fogalmam sincs, de ha ez így lenne én sem tudnék hordani pár cipőmet. Én ilyen esetekben csak testszínűt húzok fel aminek nincs erősített orr része lehetőleg 8-15den.
2016. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

Dehogyis gáz! Hordd bátran! Végre egy olyan lány, aki szereti a szoknyákat! :) Szerintem ilyen fekete színű nejlonharisnyával lenne a legcsinosabb: [link]

:)

25/f

2016. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Én is harisnyával hordom. Észre sem venni
2016. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
szép ez a szandál bézs színben ha azt vetted akkor testszínű harisnyával nem lesz gáz
2016. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
55%
Ne vegyél fel hozzá harisnyát, mert látszódna a varrása. Meg amúgy is, ilyen cipőkhöz nem szokás harisnyát felvenni.
2016. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
61%
Látom mindenki le lett pontozva az első oldalon, aki szerint ízléstelen. Pedig tényleg az.
2016. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg szexi!

Utcso!!

2016. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!