Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ingek mennyivel teszik...

Az ingek mennyivel teszik vonzobba a sracot? Mennyire tetszik a noknek?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem pl ilyenem van. Igaz, sovany vagyok, ugyhogy annyira nem feszul ram:D

Nektek az ilyen oltozkodes mennyire jon be?


2016. máj. 18. 17:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Na ez a fajta ing pont nem bejövős nekem... Inkább a kockás ingek :) de az se mindenkin áll úgy, ahogy kell :)
2016. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Valakin jól áll, valakin nem. Ilyen hülye kérdést már megint :D
2016. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Ajjmar :c

2016. máj. 18. 17:08
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha világosabb ingeket veszel fel, ami sima, csíkos, vagy esetleg kockás (most alap hogy tanárpártinak néznek kockás ingben:DD), akkor szerintem jobban bejössz nekik. Ez az én tapasztalatom. Ezek a csillogós ingek, mondjuk 10%nak állnak jól. A másik, ha jó a méret, szinte mindenkinek. 22/F
2016. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem a póló jobban tetszik, meg a kicsit vagányabb, lazább öltözködés. Bár én még csak 20 vagyok. :D
2016. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszínű, egyszerű ingek, vagy esetleg kicsi mintás ingek nekem nagyon tetszenek egy férfin.


Pl:

[link]

[link]

[link]


És hosszúujjú ingnél a szememnek külön örömet okoz, ha a férfi feltűri a könyökéig. :D (Azért egy csomó nő meg tud veszni amúgy)

2016. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta ing inkább ellenszenvessé teszi a srácot. Főleg a kigyúrt srácokon láttam eddig ilyet de szigorúan pár számmal kisebben, hogy felszüljön, és sajnos elég kellemetlen személyiség társult hozzá. :)

Amúgy alapjában egy lazább és nem ilyen feszülős, egyszínű vagy kockás ing bejön. Farmerral, tornacipővel nekem tetszik.

2016. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rajtam nem veszul, hidd el:D
2016. máj. 18. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem a kockás ing nem tetszik, inkább az elegáns vonal, ez nem rossz amit linkeltél, de csak akkor, ha a méreted :D
2016. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát 6-os, jó rondák azok az ingek. Minden csak nem férfias.
2016. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!