Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar egyeseket az, ha...

Miért zavar egyeseket az, ha az ember lánya festi a haját?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy, milyen életkorban, ha tizenéves, azért, mert gyerek, ha fiatal nő, azért, mert nem őszül, és meg mert minek alapon. Mi közük hozzá?
2016. máj. 19. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert jobb mással foglalkozni, mást kritizálni, mint magukba nézni, és a saját gondjaikat megoldani.
2016. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont igy van , ahogy 1. Mondja
2016. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Mert egy teljesen felesleges, ocsmány trend a festés.
2016. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
szerintem senkit nem zavar, képzelődsz. max megszólják, ha csúnya (mondjuk az ilyen sárgára festett ótvar hajakat én is csúnyának tartom meg értelmét nem látom, amikor valaki már 12 évesen festeti a haját, de nem szólok be nekik), de nem hiszem, hogy maga a festés ténye zavarna bárkit is, mert lehet azt nagyon szépen, természetesen is csinálni.
2016. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert még így a XXI. században is sok a bunkó, maradi felfogású ember. Én már régóta festetem a hajam,és nem azért, mert őszül, hanem mert full sötétbarna az eredeti színe, és nekem mindig a világos tónusú hajszín tetszett, ezért 3 árnyalattal világosabbra festetem. Úgy vagyok vele, hogy hagy döntsem már én el, hogy milyen hajat akarok viselni, elsősorban az a fontos, hogy én jól érezzem magam a bőrömben, azon túl meg senkinek semmi köze hozzá.
2016. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak ezen az oldalon írogatnak ilyeneket. nem kell vele foglalkozni.
2016. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt mindenki imád mással foglalkozni :))
2016. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert tényleg elég hülyén néz ki a zöld haj kék csíkokkal.
2016. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted ha valaki hajat fest, az csak zöld lehet meg kék? Gratulálok.
2016. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert ilyen a magyar nép. Az összes egy... inkább nem is mondok semmit (és nem vagyok cigány, se román).
2016. jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!