Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a hónaljam, de engem...

Szőrös a hónaljam, de engem nem zavar. Normális? 17/F

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Sok férfi nem borotválja le, nincs ezzel semmi baj, nem tartom igénytelenségnek, inkább férfiasnak. Én nő vagyok, nekünk szinte kötelező jelleggel kell leszednünk a szőrt a hónaljunkról, de a férfiak nyugodtan meghagyhatják, ha valaki nagyon izzadós, akkor érdemes leszedni.
2016. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2016. máj. 7. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez amúgy sem vészes,nekem sokkal jobban szőrös
2016. máj. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem undorito. Mindig is undorodtam attol ha egy ferfi nem borotvalja le. Ez nekem nem ferfias, hanem eszmeletlenul igenytelen
2016. máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Gusztustalan, igénytelen.

Én is undorodom tőle, ha szőrös.

Ott a legkönnyebb leszedni, ennyit egy férfi is megtehet nyugodtan...

2016. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
12%
Szerintem szedd le! Nem túl szép látvány
2016. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
92%
Ez csak itt terjedt el annyira, hogy "unodrító, igénytelen, gusztustalan"...Mi van veletek? ez egy full természetes dolog. Nézzetek meg egy nyugati filmet, hol láttok borotvált férfi hónaljat, ott nem gusztustalan?
2016. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

7: Én pl nem nézek ilyeneket, de ha esetleg làtok... Ott is gusztustalan.

Már 10 évvel ezelőtt is annak tartottam.

2016. máj. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2000-től bolundult meg ez fura divat,hogy egy férfi szörzetet undorítónak tartanak.Ha nem lenne divat,a nők se szörtelenítenének,hisz régen nem volt divat és nem is zavart senkit.ma meg sokan cikisnek tartják ha vki szőrös,pedig tuti a többség utálja leszedni.Szerintem mindenki maga döntse el h.neki hogy miként érzi jól magát,de egy férfi legyen inkább férfiasinkább.Szóval szerintem nem gáz,bár én nem a te korosztályod vagyok,szóval lehet így nem igazán fontos a véleményem :-) 31
2016. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
enyém szőrösebb de nem zavar
2016. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!