Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Szeretitek a...

Fiúk, lányok! Szeretitek a "plázacicákat"? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Az olyan plázacicákat akik tudnak főzni,csinosan öltözködnek,csinosak,szépek,szexisek és rendesek fiúk ti szeretitek az ilyen csajokat???

nem gáz ha vki 15évesen tud főzni??

plázacica külsejű,póthaja van,csinos,vékony lány...stb.

az nem gáz ha tud főzni??? várom fiúk& lányok válaszát!


2010. ápr. 10. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha tud főzni, az egyáltalán nem gáz, hanem megbecsülendő. Ellenben minek póthaj egy egészséges embernek?
2010. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nem szólom le a plázacicákat,de nem is tetszik nekem.Általában túl műk nekem.Én inkább a természetességre szavazok:) Műhaj,műköröm,műszempilla,rengeteg smink,szoli nekem ez már sok.Külön-külön talán elmegy,mondjuk 1-1alkalom műszempilla,de ennyi.

Az,hogy tudsz főzni csak előny.Én is tudok és szeretek is:) Már most azzal nyaggatom anyámat,hogy hagy süssek én sütit a szülinapomra:D Sajnálom,imádok sütni-főzni és minden alkalmat ki akarok használni;)


Én úgy tudom a pasik is szeretik,ha tudunk főzni:)



Szóval nem ítéllek el,mert tudom milyen az amikor valakit a külseje miatt ítélnek meg.Nekem sem esett jól,amikor azért cikiztek mert más vagyok,mint a többiet.Szerencsére a középsuliba már nincs ilyen gondom:)

Ha neked ez tetszik,így érzed jól magad legyél ilyen.Ne másnak akarj megfelelni,hanem magadnak!Ha értelmes,figyelmes,rendes lány vagy akkor az csak egy apró dolog,hogy plázacicás vagy.

Ez az én véleményem.

15/L

2010. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokkal ízlésesebb valaki, ha egy kicsit visszafogottabb. Ha gondosan megválogatod a ruháidat, és nem használsz túl sok sminket, szebb lehetsz, mint ha agyonkened magad mindenféle kenceficével és feltűnő ruhákban jársz. Nem erre kell törekedni:)
2010. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Igaz, hogy nem erre kell törekedni, de van olyan is, aki csak egyszerűen ilyen "lett"...pl. én.

Totál rám illik a leírásod, Kérdező! :)

Ma épp sütit sütöttem. :D

Nekem nincs póthajam, a sajátom derékig ér. Szerintem te próbáld a tiedet megnöveszteni, hidd el, sokkal jobb! :)


19L

2010. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jófej, rendes, kedves, humoros vagy akkor már részletkérdés a külső.:D

15L

2010. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A póthaj gáz, de elsősorban a szüleidet minősíti amiért ilyen fiatalon megengedik neked, hogy póthajad legyen. A póthaj nem tiniknek való, felnőtt fejjel, a saját pénzedből úgy teszed tönkre magadat ahogy akarod (persze egy lelkiismeretes szülő ez esetben is megpróbálna visszatartani az efféle baromságoktól), de tini korban ez erős túlzás. A főzéssel nincs baj, látod, alapjába véve normális vagy, próbálj meg ez irányba lépni, a póthajat meg felejtsd el, amúgy is csúnya és már egyáltalán nem divat ez a lógó izé.

25/F

2010. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a főzés egyáltalán nem gáz...ráadásul 15évesen olyan mindegy h. tudsz e vagy sem
2010. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Utálom őket, mert undorítóan néznek ki, ízléstelenül öltözködnek és nem előrelátóak.

Nekem ne mondja senki, hogy okosak mert ha azok lennének nem csinálnának magukból hülyét ezzel a stílussal. Aki ilyen majmot csinál magából az hiába mondja, hogy ő okos, azt csak hiszi!


"Az olyan plázacicákat akik tudnak főzni,csinosan öltözködnek,csinosak,szépek,szexisek é" A plázacicák nem öltözködnek csinosan sem szexisen. És még véletlenül sem szépek.

Ugyanúgy néz ki mind, rikítóan és ízléstelenül. Kiábrándító, mintsem szexi vagy csinos.

Láttál te már csinos nőt?!


"nem gáz ha vki 15évesen tud főzni?? " Aki ilyet kérdez az se lehet valami értelmes...

De, bazzeg nagyon gáz, ásd is el magad rögtön.

Ez a legcikibb dolog a világon!


Gondolom a jó memória nem erősséged, mert kétszer is megkérdezted ugyanazt. Hát... Ez már-már szánalmas :D


Amúgy 15 évesen póthajad van? Hát gratulálok anyádnak és apádnak...



Hálát adok az Istennek, hogy nekem rendes nőm van akinek van stílusérzéke és esze is.

2010. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

póthaj? |: 15évesen?grat..

véleményem... beképzelt p.csák azthiszikhogy minden csak róllauk szól.. enniy.. tiszteletakivétel..

2010. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

én is szoktam plázacicákhoz hasonlítani, bár miniben:D 150cm 48kg szőke hosszú haj, szoliba járok és műkörmöm van (nem a hegyes karmok, hanem az ízléses)de pl nem vagyok krva (bármennyire is ki tudok nézni úgy) több mint egy éve együtt élek a párommal, rendesen dolgozom, tehát belül nem vagyok az a stílus, de elég lehangoló, hogy a külsőm miatt néznek le emberek:(

és akármennyire hangoztatják a fiúk azt, hogy ez nem jön be nekik mégis minden ilyen lányt megnéznek....


.:Törpi:.

2010. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!