Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézzek ki cigánynak?

Hogy nézzek ki cigánynak?

Figyelt kérdés

15 éves cigány lány vagyok. Nálunk a származásnak meghatározó szerepe van ennek nálunk minden értelemben (identitás, nyelv, kultúra, zene, konyha, stb.) Viszont én a családommal ellentétben teljesen fehér, sápadt bőrrel születtem, a szemem és a hajam is világosabb. Ez alapból még nem is zavarna, de szüleimtől már többször is megkérdezték, hogy ,,honnan szerezték ezt a gyereket''. Engem is egyre többször ugratnak azzal, hogy zabigyerek, pedig apukám tényleg a vér szerinti apám (100%, mert kiskoromban beteg voltam és ő volt a csontvelődonor).


Különben tisztességes, jó családom van, a szüleim rendes, tanult emberek, a származásomra még büszke vagyok. De annyira zavaró, hogy kilógok közük...


Képzeljétek el egy szőke, fehér bőrű családban egy fekete hajú, barna bőrű kislányt - nálunk ez épp fordítva van, és az idegenek kinéznek a családomból. Szoláriumba nem akarok menni, azért egy bőrrákot nem ér még ez az egész. Mit tegyek, hogy ne nézzenek állandóan balkézről született gyereknek? Nincs kedvem mindig magyarázkodni.


2016. máj. 28. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj ki napozni, esetleg használj valami barnítókrémet, vegyél fel ilyen hatalmas szoknyákat, járj mezítláb!
2016. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A családom sem jár hatalmas szoknyákban és mezítláb 😂
2016. máj. 28. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de Te járhatsz :D
2016. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
önbarnító???
2016. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél hatalmas karika trombitaréz fülbevalót.

Vegyél fel egy ITALIA feliratú pulóvert vagy egy Gigolo Latino 500$ feliratú pólót.

Továbbá vegyél fel egy neonszínű leopárdmintás Adidas melegítőnadrágot.

A szotyi a kézből ki ne maradjon.

Közben meg kérdezd meg a melletted elhaladó járókelőket: "Hallod tesó,olcsón Ájfón 6-os nem érdekel?"

2016. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem napozz hátha az segít, de mást nem tudok.

2016. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a jelenlegi magyar társadalomban ez még nagy elönyödre válik. Sok cigány ismerösöm alig kap munkát mert egyböl látszik rajtuk a származás és a legtöbb munkaadó nem szívesen alkalmaz cigányokat. Ezzel szemben van olyan ismerösöm akin nem látszik hogy cigány és már majdnem 20 éve dolgozik egy helyen és már gyakorlatilag ö a fönök jobbkeze de a fönök nem is tudja hogy nem magyar származású.
2016. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is előny az ha nem nézel ki cigánynak, mert a mai világban mindenkit a bőrszíne alapján ítélnek meg és (bár nem tudom nálad ez mennyire szempont) ha magyar fiúval szeretnél járni könnyebb dolgod lesz vele ismerkedni.

2016. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy karika fülbevaló, neon színű ruhák, esetleg festesd be a hajad sötétre.
2016. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem a neon színű ruhákat nem csak a romák hordják...
2016. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!