Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trikót csak izmos felsőtesttel...

Trikót csak izmos felsőtesttel "lehet" felvenni?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok de szeretem a trikókat mert sokkal jobbak ilyen melegben, marmint nem az ilyen feszülősre gondolok hanem az ilyen lazábbakra, attól még járhatok bennük? Mármint tudom hogy abba járok amiben akarok de nem gáz?

2016. máj. 31. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem szimplán fehér pl.mintás vagy fekete akkor akármilyen alkattal fel lehet venni.
2016. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
nekem nem tetszenek a trikós fiúk, de ez csak az én hibám. gáznak nem gondolom én se ettől függetlenül. vedd csak fel. crop top-ot se csak a nádszálkarcsú lányok vesznek fel, ami nem is baj.
2016. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak azzal lehet hordani,csak ajánlott. Ha neked kényelmes nyugodtan hord.
2016. jún. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában vékony srácokon is jól áll a trikó.Ráadásul egyre melegebb van.Simán hordhatod.Májusban is már sok fiút lehetett látni atlétában.
2016. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szerintem ha vékony vagy, akkor nem a legjobb választás a trikó. Hülyén néz ki, mikor egy csontrakéta srác trikóban feszít (kb. mint mikor kövérebb nők vesznek fel cicanadrágot). Más kérdés, hogy utcára amúgy sem vennék fel ilyesmit, csak sportoláshoz vagy strandra.
2016. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!