Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen jó időben is kell...

Ilyen jó időben is kell harisnyanadrág, aki biciklire pattan?

Figyelt kérdés
Én már nemegyszer láttam ilyen srácokat mostanában.Azt még megértem,ha hűvös van,de nyáron 20 fok felett röhejes,ráadásul pamutot felvenni.És ez nagyon feltünt nekem,de ha bejön nekik?Lábfétis lenne?Vagy valami egészségügyi probléma állhat mögötte?

2016. jún. 3. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy pamut ?
2016. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? 20 fok még nem kánikula, ha neki úgy megfelelő miért baj?
2016. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy pamut volt,mert közvetlen mellettem suhant el a járdán, volt időm megnézni.Amúgy én csak kiváncsi voltam,de mindenki azt hord amit akar!
2016. jún. 4. 04:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked igen jó a szemed és a reakcióidőd...

A bicikliscuccok között igen spéci anyagok is vannak, amihez egy poló vagy egy női cicanadrág fel sem érhet, szóval egyáltalán nem biztos, hogy az olyan meleg.

2016. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz nő vagyok,de sokat utazok biciklivel,szoknyában,mert azt nagyon szeretem,az alá meg átlátszatlan fekete,ehhez hasonló valamit(talán legging?) hordok.

De a biciklis ruházatnál(amit fel nem vennék) fontos szempont a légellenállás csökkentése,vízlepergető is lehet,jól szellőzik,védi a széltől,amit kell(térd váll nyak...)

Szóval nem divathóbortból hordják,hanem érthető okokból a sportbringások.

Lovagolni sem szatén,tükörbársony anyagba kell menni(pl: csúszik a nyergen)

29

2016. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!