Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő létemre utálom, hogy...

Nő létemre utálom, hogy minden cipőben olyan kicsi a lábam. Mit ajánlotok, mit hordjak, hogy kiküszöböljem ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Téltől egészen idáig acélbetétes bakancsot (Steel) hordtam, de a nyár miatt már szeretném szekrénybe tenni. Viszont a bolti cipők "irritálják" a szemem, hisz olyan kicsi bennük a lábam... Tény, hogy nem vagyok vékony alkat, de akkor sem tetszik a látvány. 17/L

2016. jún. 3. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Hordj hegyesített orrú cipőt,abban nagyobbnak látszik és még nőies is!
2016. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen hányas is a lábad?
2016. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni.

Max annyit,hogy akkor nem hordasz balerinát,hanem mondjuk valamilyen vastagabb talpú szandált(mostanában amúgy is divat volt),bár ez attól függ,hogy a te ízlésedbe ez mennyire fér bele.

A hegyes orrot szerintem kerüld,mert nagyon ízléstelen és mostanában csak egy bizonyos réteg hordja.(ráadásul nagyon csúnyán tönkreteszi a lábadat pár év alatt)

2016. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok vele! Átmeneti időszakban régebbi típusú deszkás cipőt hordok, most nyáron szintén régebbi túraszandált (az újak közt elég sok a nagyon nőies, lehet hogy érdemes a férfi modellek közt nézelődni). Esetleg Crocs papucs, vagy hagyományosabb Scholl/Birkenstock.

[link]

Nőiesebb darabok közül a kicsit vastagabb talpú, zártabb darabokat szeretem ilyesmit

[link]

2016. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont ellenkezője a bajom. 39-es lábam sok cipőben csónaknak néz ki. Szerintem örülj neki, hogy inkább kis aranyos nőies lábad van.
2016. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na, ilyet még nem hallottam :D Mi a baj a kicsi lábbal? Nekem 35-36-os volt, a terhesség alatt egy picit megnőtt, most már 36-37-es, de soha nem jutott még eszembe, hogy húú de utálatos, hogy pici. Hányas lábad van? :D Plusz mi köze van ennek ahhoz, hogy "vékony alkat" vagy-e? Bocsi, de nem tudom összerakni a képet :D
2016. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nálam úgy van, hogy minél keskenyebb a cipő (meg a lábfejem), annál szélesebbnek tűnik a csípőm. Ha szélesebb a cipő van rajtam, akkor egyenesebbnek és arányosabbnak tűnik a lábam. Valamiért az szokott még bejönni, hogy 3/4-es fekete leggings, ami a vádlim legszélesebb pontjáig ér, egy bővebb tunika, és akkor nem a fekete balerina is működik.
2016. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os jól összefoglalta a problémát, és azóta is várjuk a kedves kérdező válaszát :)
2016. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na, hogy válaszoljak a kérdésre:)

38-as a lábam, 162 cm magas vagyok. Oké, hogy egy nőnél általánosságban ez a méret elfogadott, de én nem tudom ezt tenni. Alapból nem túl nőies a stílusom, így szerintem jobban érthető a "problémám":)

Várom a további hasznos válaszokat!

2016. jún. 4. 14:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 171 cm-es magasságommal van 38-as lábam és néha úgy érzem hogy baromi nagy:D

Szerintem válassz vastagtalpú szandálokat.

2016. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!