Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hol szoktatok...

Lányok, ti hol szoktatok melltartót venni?

Figyelt kérdés

Régóta keresek valami jó boltot, ahol nem túl drágán nagyon jó minőségű melltartót vehetek. A nem túl drága, az nekem 2000 Ft alatt, max 2500. Eddig az összes kinyúlt, eldeformálódott 1-2 hónap alatt, és nincs már kedvem havonta melltartót vásárolni...

Köszi a tanácsokat, legyen szép estétek!:)



2016. jún. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Tezenisbe vettem amikor akció volt 2db 5000 ft-ért.
2016. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
H&M-es melltartók elég jók, persze nem egy Intimissimi. Leárazáskor vannak 2000-2500 Ft körül, alapjáraton ott is 3-4 ezer.
2016. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
H&M ha pedig szánsz rá picit többet akkor az Intimissimit ajánlom,én mindkettő üzlettel nagyon megvagyok elégedve. :)
2016. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mostanában a Tescoban szoktam F&F melltartókat venni, máshol nem igazán találok magamra. 90D a méretem, de F&F-esből jó rám a 85D. Ja, és a kulcsszó: leárazás :D Már pár száz forintért is ki lehet fogni őket akcióban.

(Múltkor vettem egyet a H&M-ben is 2000 Ft-ért akcióban, abból is jó lett a 85D. Szuperül tart, gyönyörű, nagyon kényelmes, viszont az első mosás után kijött belőle a merevítő :(( )

2016. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Tezenis-Intimissimi-Calzedonia Outlet Biatorbágy. Sajnos rám ott nincs méret, de mikor kisebb voltam, gyönyörűeket kaptam ott :)

Marks and Spenceresek is nagyon jók, minőségiek :) (leárazáskor menj)

Ha nem óckodsz a turiktól, akkor a George márkájú melltartókat ajánlom.

C&A-sal nincs jó tapasztalatom.

2016. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xperialaci ***** válasza:
0%
bótba
2016. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legutóbb Marks & Spencerben vettem, mert nem találtam máshol a méretemhez hasonlót. Itt is csak 1 db volt (2 in 1), 6990 Ft-ért, ami nagyon olcsó(!), így muszájból vittem. Sajnos az általad belőtt keret alatt nem hogy nem találsz jó minőségűt, de még csak választékot sem. Azt javaslom, hogy inkább gyűjts rá, én is azt teszem jelenleg.
2016. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!