Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évzáró a 40 fokos udvaron...

Évzáró a 40 fokos udvaron lesz,1 órás, és műanyag matrozblúzban végig kell állni. Hogyan lehetne elintézni, hogy bent legyen, vagy legalább ne kelljen matrózblúz?

Figyelt kérdés

Most lesz évzáró, kánikula van, és az udvaron lesz, ahol semmi árnyék. Ráadásul év eleje óta a házirendben van, hogy a matrózblúzt a szoknyába tűrve kell hordani. Hát én szerintem ott fogok összeesni. Hogy lehetne szerintetek elintézni, hogy ne az udvaron legyen, vagy legalább ne matróblúz kelljen, vagy minimum hogy ne kelljen betűrni. Ennyire nem lehet könyörtelen az iskola :/


18/l



2016. jún. 23. 18:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy kell blézer a matrózblúz fölé! Olvasni tanuljatok már meg!

Azt mondtam, örüljön neki, hogy nem olyan öltözék az elvárás, amihez blézer is kötelező, mint például nekünk a doktorrá avatáson. Szintén 40°C, előírt sötét alsó, fehér blúz és sötét blézer rá.

2016. júl. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tehát kosztüm : ))) Így már értem, de egyszer kibírható : ) Ki tudja, lehet hogy az üzleti életben majd mindig ezt kell hordanod : )
2016. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

kérdező, kibirtad? :D


nyugi, mi ugyanezt csináltuk végig, annyi különbséggel, hogy mi, a előadó osztály a napon álltunk, de a többi osztálynak még árnyék volt...


20. egyáltalán nem néz ki hülyén :)

2016. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, mutass róla egy képet , győzz meg : )
2016. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!