Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel állásinterjúra...

Mit vegyek fel állásinterjúra (F/20)?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy hirdetésre , vissza is hívtak holnapi napra. Ez lesz az első interjúm, hisz még soha nem dolgoztam diákmunkában. Bajban vagyok azonban, mivel egy állásinterjút úgy tudnék elképzelni , hogy kiöltözök elegánsan , hogy lássak igényes vagyok, jó választás leszek. Ami problémát okoz az, hogy ugye nyár van és ebben meg lehet sülni , valamint egy olyan boltba jelentkeztem , amely a divattal foglalkozik, az eladói pozícióra jelentkeztem. Mivel a divat all a középpontban arra gondoltam, hogy fekete - feher kompozíció marad, azonban a náluk vásárolt fekete (némely helyen szaggatott) nadrágot vennék fel, feher pólóval és erre pedig egy lenge anyagú Zarában vásárolt hátul hosszított kardigannal. Igazából a munka tekintetében mimdenki tanácstalan a barátaim , családom.

A válaszokat előre is köszönöm ,

F/20



2016. júl. 4. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz amit írtál.
2016. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire komoly a hely pl a Zarában elegáns maci és fehér ing van mindenkin. Szerintem az adott bolt dolgozóinak ruhájánál elegándabbat kell felvenni pl a Zarában fekete naci fehér ing és zakó ami jól néz ki egy interjún.

A fekete naci (térd?) oké ha nem komoly hely szóval megengedik a dolgozóknak a rövidnacit a fehér póló helyett inkább fehér ing (hétköznap már jó a fejér póló, szűk az is jól néz ki zakóval) ha meleged van felhajtod az ujját (!) és a kardigán elegáns ha igen ok ha nem legyen inkább zakó ha ott vagy látott a főnök leveheted (bár úgyis légkondizptt kibírható). Sok sikert írd meg majd mibe mentél és mi lett!

2016. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na és ha nyár van, és meg lehet sülni? Kibírod, nem?
2016. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!