Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel állásinterjúra?...

Mit vegyek fel állásinterjúra? Sport bolti eladónak jelentkeztem. (lány)

Figyelt kérdés

Sportos, fiús ruhákat hordok, nincs sok ünnepélyesebb fölsőm, cipőm, nadrágom. Megfelelne egy sportcipő, halvány szürke farmer és egy hosszúujjú fölső sötétebb, mintás fölső?

Vagy mindenkép ingben, elegáns cipőben kéne menni inkább? Abban nem érzem túl jól magamat, ráadásul egy sport bolti eladónak jelenkeztem, így talán jobb is ha nem ingben megyek.



#öltözködés #állásinterjú #sport bolti eladó
2015. szept. 9. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sima, egyszerű ruhában menj, nem hivatali, puccos, nagyon formális helyre jelentkeztél, hanem boltba.


Ne legyél rikító (neonrózsaszín, citromsárga, stb) ruhákban, ne lógjon ki semmi, aminek nem kell látszódnia, de ne is egy kapucnis pulcsiban állíts oda. Jó a sima sportcipő, jó a farmer is, a felsőd legyen egyszerű.

2015. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szakadt farmer és valami csinosabb felső
2015. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!