Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cipőboltokban szandált...

A cipőboltokban szandált próbálni csak pamutzoknival lehet?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha megveszem és mikor otthon felveszem mezítláb és úgy nem tetszik, azt akkor hordhatom zoknival, vagy mi van ilyenkor!

2016. júl. 8. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb boltokban adnak a próbához ingyen nylonzoknit (higiéniai okokbol),ami kb. 1mm vastag. Azzal el tudod dönteni a helyszínen,hogy jó-e a méret.
2016. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig ilyen harisnya anyagú "zoknival" próbáltam szandálokat.
2016. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pamutzoknival, harisnyával, titokzoknival, bármivel, csak nem mezítláb! Szandált, papucsot is! Ha valaki az izzadt, koszos /ha valaki mezítlábasan ment el a boltig, mar semmi esetre sem tiszta a lába/, esetleg gombás lábával felpróbálgat pár cipőt/szandált, bármit, te utána jó szívvel próbálnád/vennéd meg? Ez egeszségügyi, higiéniai kérdés! Bugyit sem próbálunk pucéran a boltban! Gondold át, mielőtt megveszed, ha otthon mégsem tetszik, visszaviszed és kicserélik.
2016. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyedül a lábujjas szandálokat szoktam zokni nélkül, mert ugyebár azt másképp nem lehet. A többit meg harisnyazoknival.
2016. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!