Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért a tornacipő a divat a...

Miért a tornacipő a divat a lányoknál is a fesztiválokon?

Figyelt kérdés
én nem tudnék 35 fokba tornacipőbe lenni csak ezért kérdem
2016. júl. 8. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csodálkozom ezen, főleg férfiakon látom, és sokan szabadidőben, tehát önszántukból veszik fel, még csak nem is munkahelyi előírásként. Bár munkahelyi előírásként nekem is kellett már zárt cipő, hozzá lehet szokni, ha muszáj.

Fesztiválon talán sokan azért inkább a tornacipőt választják, mert strapabíróbb, mint a szandálok, ami tömegben, esetleg porban, sárban (ha olyan a helyszín) praktikusabb.

2016. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom porban koszban nem szívesen van senki nyitott lábbeliben.
2016. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen azt aláírom hogy por meg kosz de azért 35 fokba?!
2016. júl. 8. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már volt, hogy ráléptek a lábamra koncerten és nyitott cipőben voltam. Akkor már inkább legyen melege a lábfejemnek.
2016. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%

Vegyél fel szandált zoknival, az a tuti.


Viccet félretéve, a legtöbb ember szerintem azért veszi fel, mert tetszik neki.

Mellesleg fogadni mernék, hogy a többsége nem is sima tornacipő, hanem valami túlárazott Converse. :)

2016. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
35 fokban semmit nem segít a nyitott cipő sem, szóval teljesen mindegy. Én sportcipőben járok, nekem kényelmesebb mint egy szandál. És mindkettőben ugyanolyan melegem van.
2016. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű a cipő, nem izzad és büdösödik benne a láb, tehát nem látom hátrányát 35 fokban sem. Én is szívesen hordok azt nyáron, fesztiválra meg be se tenném a lábam másban, a tömegben könnyen letapossák rólam a kedvenc kis sarumat, aztán mehetek mezítláb. :(
2016. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
35 fokban rohadtul mindegy, hogy mi van a lábadon, nehogy már pont a cipő miatt kapjál hőgutát. ÉS egy sportcipő mindig kényelmesebb, mint egy szandál vagy papucs.
2016. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk még szükségük lehet a lábujjaikra. Én is nyitott cipő párti vagyok abszolút, de a fesztivál kivétel, én sem kockáztatnám meg, hogy egy acélbetkóssal lezúzzák a csini szandálos lábujjaimat.
2016. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fesztiválon por van, kavics van, sár van, megtapossák az amber lábát, rálép valami törött sörösüvegre, ez tornacipőben semmi de szandálban fáj, kellemetlen, meg egy jó tornacipő azért szellőzik.
2016. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!