Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ti mennyire szeretitek...

Fiuk ti mennyire szeretitek ezt az oltozkodest egy lanyon? (16-18-20 eves korosztaly)

Figyelt kérdés

Szoval akkor pl egy ilyen szett:

Egy sima egyszinu feszulos feher felso, sima fekete feszulos nadrag ,adidas superstar (feher alapon fekete csikok)

Igen igen nem tul noies meg minden de en nagyon szeretem ezt az egyszerubb oltozkodest.



2016. júl. 12. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Kedvenc kombóm. :) laza, sportos, divatos. Tudom, hogy sokan mondják, h tucat meg minden, de ez csakis annak köszönhető, hogy már 500 ft-ért is megvehet akármilyen ízléstelen suttyo is egy superstart. Ui: Nekem is be kéne mostmár szerezni egyet :)


A felsőről meg annyit, h nekem ez a stílus az oversized pólókkal is nagyon bejön.


F/21

2016. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan bejon az oversized?:D nekemis nagyon csak azt direkt nem irtam mert az megjobban nem noies de az nagyon kenyelmes es enis imadom ,am sztem is szerezz be nagyoon sok mindenhez illik ez a cipo es en imadoom es egyszerre lehet elegansabb is meg sportos
2016. júl. 12. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Semennyire. Unalmas, tucat, nőietlen.

Egyszerűen lehet öltözködni nőies stílusban is. Pl: Átlagos nyári ruha, egy egyszerű lapos szandállal. Milliószor jobban áll minden lánynak.

2016. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja en ugyis szoktam 😄😄 mikor h erzem magam:D
2016. júl. 12. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Első vagyok.

Hát nekem most jelenleg Nike Roshe Run-om van, és az is szinte mindennel kombinalhato. Különösen szeretem én is amikor egy lazább öltönnyhöz vagy inghez bokánál feltürt nadrággal egy sportos cipőt vesznek fel. Elegáns de ugyanakkor laza is

2016. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Uristen az nagyoon jo szett👌👌
2016. júl. 12. 19:58
 7/11 A kérdező kommentje:
Johetnek mèg valaszok
2016. júl. 12. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Olyan meleges egy lanynak!

Mit szolnal hozza hogy ha mar nonek szulettel ugy is oltoznel?

2016. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom sokat gondolkozom ezen mostanaban hogy tobb noies cucc kene ,de ezt a laza stilust is imadom
2016. júl. 13. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Nois ruhakat eleg ha bulikba meg hivatalosabb helyekre veszel fel. Suliba meg utcara meg siman toljad ezt a szettet:)
2016. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!