Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az öltözködési stílusom?

Anitaa29 kérdése:

Milyen az öltözködési stílusom?

Figyelt kérdés
Hát kb. így nézek ki: -csõfarmer,fekete bõrbakancs,karkötõk,baglyos nyaklánc,meg valami sima felsõ :)

#Milyen az öltözködési #stílusom ?
2015. jan. 29. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mint egy 14evese
2015. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ebből nem lehet megállapítani. elég átlagosnak tűnik.
2015. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből sokat nem lehet leszűrni. Talán gy képpel jobban szemléletesebbé tudnád tenni.. Egyébként a leírás alapján teljesen átlagos. A 14-16 évesek öltözködési stílusa zömében ilyen. Ha nem akarsz eltérni ezektől az alapoktól, szimplán dobd fel egy kicsit az öltözéked, mondjuk azzal, hogy a pólódat beteszed a nadrágodba. Ha jó alakod van, kiemeli. Ez egy kis extrát tud vinni az öltözködésedbe, egy hozzá illő egyszerű övvel, meg pláne. Már egy ilyen kis apró változtatás is rengeteget dob és máris nem olvadsz bele annyira a tömegbe. :)
2015. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látni kell. Nem tudok róla vaktában véleményt formálni.
2015. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
60%

Baglyos nyaklánc = tucat.

A többi okés. :)

2015. jan. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel mert a környezetemben lévő fiatalok másképpen néznek ki , szóval átlagosabbak .

De akkor leírom bővebben :)

szőke hosszú a hajam , mindig van egy apró befonott tincs benne,egy csonó karkötőt , szemüvegem van, általában fekete a körmöm :)

2015. jan. 30. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a stílusod, de azt a baglyos nyakláncot én is eléggé a tucat kategóriába sorolnám.. De amúgy csomó praktika van fenn a neten, hogy hogy tedd változatosabbá, ha szeretnéd én is adok tippet.:)
2015. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
csúnya vagy
2015. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!