Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre piros ruhát felvennétek?

Esküvőre piros ruhát felvennétek?

Figyelt kérdés
Vendég leszek. Rábeszéltek a boltban, hogy nyugodtan fel lehet venni , manapság ez már nem gond, tesóm is meggyőzött, meg is vettem a ruhát, de nem tudom. Megbántam. Fel merjem venni a színe miatt? Egyébként gyönyörű, térdig érő,nyitott hátú, de színe miatt most nem tudom mit csináljak. Vegyek másikat?

2016. júl. 18. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem illik. A piros feltűnő szín és ilyenkor a mennyasszonyé a főszerep.
2016. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
49%
szerintem nyugodtan!
2016. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem illik. Nem értem, hogy mondhatnak ilyet egy üzletben, hogy már nem gond. Bunkóság feketét, fehéret és pirosat felvenni. Részben hagyomány, részben tisztelet ezért én úgy vélem, hogy jobban teszed ha hallgatsz a megérzésedre és másikat választasz. Annyi gyönyörű színű ruha létezik.
2016. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És ez milyen?


[link]


Tudom , hogy ez meg fehér, de ez szerintem nem menyasszonyos a fekete gallér miatt.

2016. júl. 18. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Túl feltünő. Valami halvány rózsaszín jobb lenne. Vgy kérdezd meg a mennyasszonyt mit szól hozzá. Esetleg fakítsd ki a rughát. (tudom elég hülyeség)
2016. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Melyik feltűnő a piros, vagy amit linkeltem?

A pasztell nem az én színem sajnos :-\

2016. júl. 18. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Piros: van millió árnyalata, melyikre gondolsz pontosabban? A nagyon rikító szerintem egyáltalán nem illik, azt fejezi ki, hogy felhozod magadra a figyelmet még ha valójában nem is így van, + szerintem a nagyon piros árnyalat maradjon meg a menyasszonynak menyecskeruhának.

Ezek az árnyalatok szerintem illenének és (személyes vélemény) tetszenek is de neked kell hogy tetsszenek:

[link]

[link]

Fehér ruhát pedig nem vennék fel, lehet ott fekete csík a nyakrészénél, hidd el nem fogják nézni.

2016. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem fodros,tüllös,strasszköves az még fehér. Tényleg olyan sok szín közül lehet választani,miért pont ezt a 2őt-3at kell erőltetni amit egyszerűen nem illik, bunkóság.
2016. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A menyasszonytól is függ, ha én házasodnék, nem érdekelne, ki milyen színben jelenik meg, nem tartom fontosnak ezt a hagyományt. De az elképzeléseim sem éppen hagyományosak a jövőbeli esküvőm tekintve.

Egyébként a hagyomány szerint azért nem illik ebben a három színben megjelenni, mert a fekete a gyász színe, a fehér a menyasszonyi ruháé, a piros pedig a menyecskeruháé, amit valamikor át szokott venni a menyasszony. Kérdezd meg esetleg, ha ismered, hogy mit gondol erről. :)

2016. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem minden esküvőn van menyecskeruha. Nekem pl nem volt és felőlem fehérben is lehetett volna bárki.
2016. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!