Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre piros ruhát felvennétek?

Esküvőre piros ruhát felvennétek?

Figyelt kérdés
Vendég leszek. Rábeszéltek a boltban, hogy nyugodtan fel lehet venni , manapság ez már nem gond, tesóm is meggyőzött, meg is vettem a ruhát, de nem tudom. Megbántam. Fel merjem venni a színe miatt? Egyébként gyönyörű, térdig érő,nyitott hátú, de színe miatt most nem tudom mit csináljak. Vegyek másikat?

2016. júl. 18. 16:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sajnos nem ismerem a menyasszonyt, nem tudom megkérdezni, de Pesten lesz a lagzi, modern felfogású a család, modern esküvő lesz, ennyit tudok. A men,asszonytánc után úgyis lelépünk, úgyhogy az a veszély nem fenyeget, hogy egyforma leszek az menyecskével.

Tényleg az a baj, hogy ez a két szín, a piros és a fehér divatszínek idén, nagyon nem is láttam mást, max még feketét.

Totál meggypiros egyébként. A bolti fényben korallosnak tűnt.

Online tudnék még rendelni esetleg addig mert hétvégén lesz, és nem jutok már el vásárolni.

Ha valakinek van valami jólbevált webshop ötlete, ne tartsa magában, ahonnan szoktam rendelni, ott sehol semmi.

2016. júl. 18. 22:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem vedd meg a pirosat, egyebkent a multkor Sarka Kata is pirosban erkezett egy eskuvore, Facebookon lattam.

7-es voltam.

2016. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó helyen kérdezed. Nem qrva mind1 mi a szokás? Ha a TESÓD rábeszélt akkor az a ti szabályotok. Én még olyat nem hallottam hogy bizonyos emberek másoktól teszik függővé a családi életüket. Kit izgat hogy xy mit venne fel? Vagy mit gondol illőnek? Ha ti családban ezt jónak gondoljátok legyen így. Nem mellesleg gyönyörű fotókat lehet találni FEHÉR és PIROS koszorús lányokról a pinteresten. Szerinted azon filóztak e ILLENDŐ? Ha az illendőségnél tartunk akkor az sem illendő hgoy egy nem szűz menyasszony fehéret vegyen fel...
2016. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Végülis elmentem benne, és tényleg tök felesleges volt ezen aggódni. Nem egyedül voltam piros ruhában, többen így voltak öltözve. Sőt, fehérben és feketében is nem egy ember volt. Úgy tűnik ez a szabály már tényleg divatjamúlt, senki nem foglalkozik vele. :)

A menyasszony egyébként fehérben vlt éjfél után is,csak rövidben.

2016. júl. 25. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!