Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leértékelés idején hogyhogy...

Leértékelés idején hogyhogy drágábban ad bizonyos termékeket a New Yorker?

Figyelt kérdés

A New Yorker-ben most leárazások vannak és a régi címkére az eladók ráragasztják az új árakat.

Vettem is őszre kettő felsőt illetve egy farmert.

Itthon lekapartam a címkét és a régebbi ára olcsóbb volt mint a mostani "akciós".

Ez hogy lehet?

A ruhát arról a részlegről vettem ahol a leárazott terméket vannak.

Csak véletlen lehet vagy máskor is eljátsszák,hogy 40-50-60%al adják olcsóbban a ruhákat,közben pedig pont hogy drágábban adják?



2016. júl. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel tévesztik meg a vásárlókat, bevett szokás sok helyen.
2016. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is tapasztaltam ilyet pont a napokban. volt egy nadrág 4990-ért és az eredeti ára 4690 vagy mennyi volt. igazából csak kíváncsiságból néztem meg az üzletben, de már olyat se mertem venni, amin az eredeti címke volt rajta :D


sőt olyan is láttam, hogy kék filccel volt átírva az eredeti ár és arra volt rátéve az új címke.

2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan visszavinném, eléggé reklamálós fajta vagyok, de csak akkor, ha teljesen jogos az indokom, és nagyon tisztelettudóan végzem a dolgom. Egyszer pl. úgy kaptam vissza 10 ezer forintot, hogy a főnök egyetértett, és vicceskedett. :)
2016. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, ahol az év minden napján akciós minden, na az hogy lehet?

Kiplakátolják a %-okat, aztán a birkanyáj áramlik az üzletbe és akkor is megveszi, ha fél millió egy zokni, mert hát féláron van!

2016. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez már a "jobb" helyeken évek óta így megy.

Nem kell ezen meglepődni.

2016. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak leárazás idején szoktak ilyen kis barátságos címkék lenni. Nálunk (Miskolcon) az akkor éppen új termékeket szokták felárazni az eredeti árhoz képest. Ritkán veszek ilyet, de ha igen, akkor mindig lekaparom és általában pár száz forint a különbség. Viszont ezek a feláras címkék mindig fehérek, az akciós darabokon pedig piros színű a címke.
2016. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
glamour napokon is ezt csinálta a newyorker... szánalmas. még át is satírozzák az eredeti árat, hogy ne lásd, persze alóla meg kilógnak a külföldi árak... mintha nem fél perc lenne átkalkulálni valóban mennyibe is kerülnek a dolgok
2016. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!