Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordanátok azt a bizonyos...

Ti hordanátok azt a bizonyos Fila táskát?

Figyelt kérdés

A kezembe akadt egy Fila táska, amin még a címke is rajta van, gondolom a tescós pontgyűjtős akcióból maradt fenn a szekrény mélyén... Akkor nem hordtam, de most megfordult a fejemben. Szerintetek ciki? Hordanátok?

Aki egyébként nem tudná, a Tescoban osztották ezt a táskát pontokért pár évvel ezelőtt és konkrétan nem volt olyan ember a városban akinek ne lett volna :) ezért hamar le is csengett, mert szerintem elég ciki volt így hordani!


2016. márc. 13. 11:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2016. márc. 13. 11:39
 2/13 anonim ***** válasza:

Háh! Nekem is van :-D

Simán hordom!

2016. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit ilyen "proli" jellege van, mondjuk nekem alapból sem tetszett
2016. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Filatáskát meg ilyen pontgyűjtős dolgokat azok hordják akik "nem olyan tehetősek", és a pénztelenséget a tenni nem akarással, a vegetációval, és hasonlókkal hozzák összefüggésbe, ami lehet, hogy nem minden esetben igaz, én azért mégsem szeretném, hogy engem a "filatáskásokkal" azonosítsanak.

Persze kit érdekel, hogy mások mit gondolnak... Fürödni, meg hasonlók sem kötelezők. Mindenki magának lövi be azt a színvonalat ami alá nem megy.


Anno divat volt, aztán ciki. Manapság meg csak az hordja akinek nem telik másikra.


(szubjektív véleményt hallottatok)

2016. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

22 vagyok és lány egyébként. Ha nem lenne más, nyilván hordanám, de így kicsit gondolkodom rajta, főleg, hogy szerintem igényes vagyok a külsőmre és az öltözködésemre.

Szegény táska, marad a szekrényben! :D

2016. márc. 13. 16:28
 6/13 anonim ***** válasza:
én biztos nem hordanám. szerintem amúgyis inkább fiúknak való.
2016. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

lehet lepontozni... egy koszos csövi látványán egy buszon sem az jut eszünkbe, hogy mennyire szolidárisnak kell vele lenni, hanem hogy még véletlenül se mellém üljön le...


kit akarunk becsapni?

2016. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most már nem olyan gyakori mint két éve vagy hogy amikor a teszkóban és azt hiszem valamelyik benzinkúton is pontgyűjtős akció keretein belül meglehetett venni.


Nekünk is van itthon, volt már hogy azt vittem magammal mondjuk kirándulásra. De hétköznapokra nem hordom, nem illik a stílusomhoz.

2016. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de hordanám.

Táskánál elsősorban a praktikusság a döntő nálam és legyen normális színe.

2016. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeretem az ilyen fel oldalra logo homartasikat, ezert nem hordanam. De ha egy hati taska lenne, ami anno mindenkinek volt, akkor hasznalnam, nem hinnem hogy zavarna, hogy hanyan hordtak meg ilyet.
2016. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!