Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ritmikus sport gimnasztikázom...

Ritmikus sport gimnasztikázom a dressz alatt mesztelen a testem, igy jobban érzem a gyakorlatokat a versenyzö barátnöm szerint tiszta hülye vagyok, hogy igy megyek ki a zsüri elé szerinted irjatok versenyzö lánnyok vagy csak lányok szerintetek?

Figyelt kérdés
Azért nem veszek semmit a dressz alá mert,ahogy a testemem feszül,igy érzem a testem minden rezdülèsèt a bemutatott gyakorlatok elvégzése közben ès alatt.amugy sincs mnek kiógnia csupasz vagyok odalent vélemény?😊
2016. júl. 22. 18:35
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
68%

Én azt hittem, hogy senki nem vesz alá semmit sem.


26/F

2016. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
valami promo video? mi is zsürizzük megigérem :D
2016. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
77%
A véleményem az, hogy kegyetlenül meg...nálak. Nyilván ezért is írtad ezt ide...
2016. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3! Pacsiii ;)
2016. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 19:03

Arra még nem gondoltál hogy nem akarja hogy megnézze pár nyálcsorgató magányos luzer ember?

2016. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem hogy nincs alatta semmi más lánynak sem.:)

Mégis mit láthatnak?

Ez olyan mint ha a női vízilabdázók a dressz alá bugyit vennének nem?Mi értelme van?:)20/L

2016. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Régen én is rsg-ztem, utána meg táncoltam a suliban és fellépéseken nekünk kötelező volt csak dresszben lenni, nem szabadott semmit sem felvenni alá
2016. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lol én is azt hittem, hogy eleve nem vesznek alá semmit.
2016. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most nem tudom mi ezzel a probléma. Én barátnőm is járt RG-re elég sokáig csinálta és ő mondta hogy mindig levetkőzött meztelenre és csak simán dresszbe volt. Nekem mondta hogy ugyanaz mint a fürdőruha az alatt se hord bugyit meg melltartót külön. A barátnőm alapból így nevelték meg ő náluk iskolába is kötelező volt dresszbe tesizniük és ő akkor se vett bugyit alá. Ő mondta hogy neki kényelmetlen hogy ide-oda csúszkál. Az RG ruhája amibe versenyekre járt azon volt szoknya rész is. A gyakorló dresszei alá maximum sportmelltartót vett fel ha olyan dresszt vett fel gyakorlásra aminek nagy volt a kivágása.

Persze a barátnőm egyik társa akivel csoportosan mentek versenyezni egyiken volt bugyi a dressze alatt és kivillant neki egy picit. Ez pedig állítólag szabálytalan és akkor mondta a barátnőm hogy ő részben ezért sem hord bugyit.

2016. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is RGS-ezem és nem hordok a dressz alatt bugyit mert nekem kényelmetlen.De van aki hord az is csak egy tanga.Nekem az is kényelmetlen.Az hogy néha kilátszik valami a dresszből akkor mi van, semmi.Én is csupasz vagyok a dressz alatt így nem is izzadok és a szőrök nem látszanak.
2016. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!