Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Balettosok! Hol veszitek azt...

Balettosok! Hol veszitek azt a harisnyát, amit a dressz alá vesztek fel tánc közben?

Figyelt kérdés
Hol lehet ilyen jó minőségű balettos harisnyát venni? Nem túl meleg? mikor táncoltok, nem zavar?

2013. márc. 18. 22:56
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem igazán rajongok a balettért,de szerintem menj el egy zokni-harisnya nagykerbe,vagy szaküzletbe.Ott biztos tudnak neked segíteni.
2013. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Megint az első vagyok!Keress itt,ha máshol nem találsz:Google:balettharisnya.Sok választ dob ki a gép.Végső esetben kerek perec mond meg az eladónak,hogy neked ilyen meg ilyen harisnya kell,és kész.Netán fiú vagy?Akkor is kifognak a boltban szolgálni.
2013. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, csaj vagyok! :D remélem találok a harisnyaüzletben valami jót, sajnos a hétköznapokon se nagyon kedvelem, mert viszketek meg melegem van benne áá.. nem még ha ugrálok. remélem ez valami speciális cucc...
2013. márc. 21. 19:38
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia:) Itt vesszük: [link]
2013. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
És nem,egyáltalán nem zavar.;)
2013. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Akkor zavarna, ha nem venném fel! :-)
2013. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!:) Az előző válaszoló jól mondja a sanshában vesszük! De balettórára nehogy valami nejlonharisnya szerűséget vegyél!!! Speciális harisnyájuk van a balettosoknak. És egyébként egyáltalán nem zavar,sőt jó is hogy van mivel felszívja az izzadságot,de ugyanakkor légáteresztő is. Ha nem lenne a dressz alatt harisnya össze vissza ragadna a lábunk.:S Így sokkal komfortosabb érzés:)
2014. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!