Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez jó táska szerintetek suliba?

Ez jó táska szerintetek suliba?

Figyelt kérdés

gimibe

[link]


2016. júl. 25. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a válltáskákat,de attól függetlenül szerintem amire akarod használni,arra megfelel
2016. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól néz ki.

De elég kicsinek tűnik. Jó lenne élőben látni. Na meg tudni, hogy mennyi cuccod lesz. Laptop táskának írják, így lehet, hogy tényleg nagyon kicsi.

Oldaltáskák nagyon kényelmetlenek is tudnak lenni, ha nagyon meg van pakolva és nehéz.

2016. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát ja az a baj ezt nem látom élőben, igazából csak pár füzetre kell, tankönyveket nem hordunk már nagyon.

viszont ez elég minőséginek tűnik, amolyan kihagyhatatlan ajánlat, csak igen, nem látom élőben ezért gondolkodtam el, megrendeljem e

2016. júl. 25. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Laptopméretű táska, de ha valóban csak pár füzetre kell, akkor az úgy oké.
2016. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En se javaslom a valltaskat. Tavaly olyanom volt, szoval augusztusban feltetlenul beruhazok egy hatizsakra
2016. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem A/4-es füzetből sem sok fér bele.

És gondolom, azért még visz magával pár dolgot az ember. Írószerek. Számológép. Stb.

2016. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h jó lenne egy laptop annyit tesz ki mint 2 darab füzet kb szóval ezt nem sulira tervezték. De bármelyik papírboltban van szép oldaltáska nem is olyan drágán.Viszont a hátitáska egészségesebb és kényelmesebb is... idén (9.osztály) nekem is oldaltáska volt és azt hittem kidobom olyan kényelmetlen volt és nehéz hurcolni magammal, de ha megvettem ebben kellett végigmenni :/ na sok sikert a továbbiakban remélem segítettem xD
2016. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!