Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnek egyetemen is dogos...

Szeretnek egyetemen is dogos lenni majd, milyen ruhadarabokat szerezzek be kezdetnek?

Figyelt kérdés
Eddig inkabb szines nadrag, bokacsizma, valami felso volt rajtam, nem mondom, hogy csunya voltam, de inkabb atlagos. Viszont szeretnek a mostani evtol kezdve olyan cuccokban jarni, amik elegansak, dogosek, noiesek, de nem igazan tudom, hogy milyen szineket szerezzek be, milyen ruhadarabokat es mennyit. Ki mit tanacsolni?
2016. júl. 26. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha idő engedi szoknyák, egyberuhák az alap szerintem csak ne legyenek túl rovidek
2016. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a neon színeken kívül, bármit lehet úgy kombinálni, hogy elegáns és csinos legyen.

Nekem a kedvenc alapszíneim a fekete, fehér, bézs. Ettől függetlenül bátran választhatsz színes darabokat is. Alapdarab szerintem a blézer/zakó, és bár nem a magassarkútól lesz valaki nőies, de azért sokat dob a megjelenésen: [link]

[link]

Nem írom le, mit mivel és hogyan viselhetsz,inkább képeket mutatok, a cipőket nem kell figyelembe venni, a színeken van a hangsúly:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne dogos legyél ott, inkább dolgos.
2016. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre is lehet mind a kettő;)
2016. júl. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom ez most OFF de azért hadd kérdezzem már meg, hogy miért kell így támadni szegény kérdezőt?

Attól hogy jól akar kinézni, még lehetnek tervei amiket komolyan gondol. Én is szeretek nőies és elegáns lenni, odafigyelek a kinézetemre de mégse vagyok plázamajom. Van már egy érettségim, egy kitűnőre sikerült technikusi vizsgám és most készülök elvégezni egy plusz technikust...

Különben is, szerintem helyesen teszi hogy jól akar kinézni, azért az egyetem csak nem egy középiskola, feltehetőleg érettebb emberek járnak oda és sajnos a mai világban igenis számít a külső.

2016. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csakhogy ő a beszédes dögös kifejezést használta és nem jól kinézni szavakat. Mindennek oka van.
2016. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyasmit amit nem sajnálsz lehányi
2016. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az drogos akar lenni
2016. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!