Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez egy fura kérdés de én erre...

Ez egy fura kérdés de én erre vagyok kíváncsi: Ti szeretitek a zoknikat? Illetve szerettek zokniban lenni? és hogy milyen zoknikat hordtok?

Figyelt kérdés
én szeretek zokniban lenni otthon meg mindenhol.....télen vastagabba nyàron véknyabban...de én csak a száras zoknikat szeretem....ti milyeneket szerettek?

2016. júl. 28. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Rövid, bokazoknikat

Mostanában szineseket.

Meg az mániám a lábujjas bokazokni. Vettem egyet kíváncsiságból és megtetszett.


Mindezt férfiként.

2016. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy új. új mániám
2016. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én se szeretem azt a fajtát ami boka alattig ér csak. Télen nekem muszáj hordanom, érzékeny vagyok a hidegre, alváshoz is rajtam van. De így nyáron egyáltalán nem hiányzik.
2016. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat az 1. kommentelőnek annyit hogy én is szeretem az ilyeneket és làbtyűnek hìvják én mindíg is szerettem télen a 2. nak annyit hogy télen rajtam is mindíg van de nyáron is ha otthon vsgyok még 40 fokba is de akkor csak vékony zokni de nrm tudom miért szeretem ha rajtam van
2016. júl. 28. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Télen szeretem a vastag zoknikat.
2016. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen télen én is szeretem a vastag zoknikat és abban lenni otthon nyáron meg vékonyba de mindig zokniban vagyok
2016. júl. 28. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem, általában mezitláb szeretek lenni, zoknit pedig az időjáráshoz és a cipőhöz és nadrághoz választok.


Késő tavasz, nyár, kora ősz

Mezitláb vagy papucsban nincs zokni otthon sem

Rövid szárú cipőhöz és rövidnadrághoz bokazokni

Hosszúszárú cipőhoz vagy hosszú nadrághoz normál zokni


Késő ősz, tél, kora tavasz

Normál, térd- vagy vastag térdzokni, attól függően, mennyire van hideg

2016. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszt
2016. júl. 30. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket. Zokniban is alszom, télen nyáron. Van erre külön alvós zoknim. Amúgy a zokni milyenségét a hőmérséklet határozza meg. Tavasztól őszig tornacipőbe boka alá érő, vékony zokni, ősszel és tavasszal, amikor hűvös van, normál vékonyabb zokni és télen a jó vastag thermo zoknik. Otthonra a lábtyűt is szeretem.

A kis zoknik mind feketék (csak fekete ruháim vannak és azért), a normál zoknik ilyen őszi színárnyalatúak, a téliek is inkább sötétek. Fehér zoknim nincs, azt nem szeretem és a mintásakat sem, csak az egyszínűeket. :D

2016. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Télen szeretem a vastag zoknikat, nyáron max vékony bokazoknit veszek fel. Utálok mezítláb lenni még szandált se hordok.
2016. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!