Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez egy fura kérdés de én erre...

Ez egy fura kérdés de én erre vagyok kíváncsi: Ti szeretitek a zoknikat? Illetve szerettek zokniban lenni? és hogy milyen zoknikat hordtok?

Figyelt kérdés
én szeretek zokniban lenni otthon meg mindenhol.....télen vastagabba nyàron véknyabban...de én csak a száras zoknikat szeretem....ti milyeneket szerettek?

2016. júl. 28. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
en csak gyonyorkodni szeretek a zoknikban hordani nem felek hogy elhordom oket ezert inkabb mezitlabb vagyok ja es szagolgatni is szeretem a zoknikat ha tisztak::___---
2016. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én inkább harisnya párti vagyok, ezért pl sokszor hordok térdzoknit, vagy harisnyákhoz balerina zoknit.

Ha néha ráakadok egy igazán puha, jó fajta zoknira, ami kék színű pl, kellemes érzés a lábamnak, azt szívesen hordom.

2017. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én itthon szinte mindig mezitláb tolom. télre imádom a puha bolyhos zoknikat, mondjuk olyankor rajtam 2-3 zokni is simán van. nyáron tökmindegy. csak ne az az olcsó kínai legyen, amiben 3 óra után szilárdan áll a lábszag.
2017. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én nagyon szeretem őket. Általában egyszínű bokazokniban vagyok de nagyon szeretem a magas fura és vicces mintás zoknikat is :D szoktam olyat is hogy különböző színű zoknit veszek fel a jobb és a bal lábamra. Az is tökre tud tetszeni ha valakin hosszú zokni van és a gatyája szára fel van hajtva és kilátszik. Mellesleg néha szoktam zokniban aludni, ha nincs nagyon meleg
2017. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeretek zokniban lenni, bár nálam a vékony fekete vagy szürke bokazoknin kívül más nem jöhet szóba :D Májustól szeptemberig kb csak mezítláb vagyok, utcára szandálban vagy lábujjas papucsban, egyébként pedig zokni és tornacipő, télen csizma.
2017. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!