Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a józsefvárosi piac?

Milyen a józsefvárosi piac?

Figyelt kérdés
vidéki vagyok és sokat hallottam róla,,,most szeretnék árakrol érdeklődni itt csak ruhákat szeretnék venni nadrág kabát mellény felsök,,,létszi valaki,,tapasztalatokat
2008. szept. 29. 20:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Viszonylag jó árak vannak én is fel szoktam járni Pécsről az utazás árával is bőven megéri.
2008. szept. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban olcsón lehet vásárolni, ha több mindent akarsz venni, akkor anyagilag mindenképpen megéri. Más kérdés, hogy a minőség ezzel arányos... Emellett erős idegek kellenek hozzá, valamint fokozott óvatosság, mert nagyon zsúfolt szokott lenni és a próbálási lehetőségek igen korlátozottak.
2008. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én több éve piacra járok. ki lehet fogni nagyon jó darabokat, vannak olyan ruháim amik évek óta megvannak,tehát nem szar minőségű.

viszont próbálni tényleg nem nagyon lehet.

árban sokkal sokkal olcsóbb,mint a boltban.

2008. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem azt a piacot,valóban olcsó és például a farmerek és a fehérnemük nagyon jók.Divatosak és a minőségük sem rossz,évek óta hordom őket.Sok szép darab van,kedvedre válogathatsz. Pulcsikból is be lehet vásárolni rendesen.Persze van néhány ocsmányság is,de hol nincs? Ízlések és pofonok...Mindenesetre szerintem megéri éllátogatni oda...
2008. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,,árakat tud valaki irni h még is mi mennyi kb?
2008. szept. 30. 19:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én ma voltam.(esztergomból)mi azért nem járunk,mert a párom gyűlöli.szerintem hétköznap menj.ne vigyél nagyon táskát magaddal,és a pénzed is dugd el.én felváltottam a pénzem,nehogy lelépjenek vele az árusok.(lehet,kicsit túlzásba vittem.)árak:versace 90ml parfüm:5ről 3500ra lealkudtam.felsők 2000körül,csizma 4-5000.edző cipő 2-3000,pulcsi 2500-3000,mellény 2-3000!!!a boltosok is odajárnak vásárolni,szóval olcsóbb,és nagyobb a választék!
2008. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sminket vettem ott, boltban 4000 forintos alapozó 1800ért.. bevan csomagolva, ugyanaz volt ergo ugyanolyan jó.
2008. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mit tudtok a razziákról?

Kb. reggel , délelőtt hány körül szoktak kezdődni.

Tudom, hogy nincs időhöz kötve, de kb.?


Milyen sűrűn van?

2009. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Helo, el tudná valaki kuldeni a jozsefvárosi piac pontos címét? hogy találok oda? koszi. lebwohllele@freemail.hu
2009. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Ajánlom a www.utvonalterv.hu honlapot. Itt pontosan megadhatod, hogy honnan hova mész, milyen járművel, mikor, stb...

Megadja a pontos útvonalat.


Ha a Nyugatiból mész akkor van is egy ilyen kérdés már:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__3..


A Józsefvárosi piac pontos címét nem tudom, szerintem nem sokan tudják. Hatalmas területen fekszik és biztos nem is egyetlen szám alatt.


A Kőbányai úton van és harmincvalamennyi lehet a szám.

2009. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!