Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a cipő nagyon...

Szerintetek ez a cipő nagyon menő?

Figyelt kérdés

Ti megvennétek? azért a gagyi vans-hoz képest ez már minőség :)


[link]


2016. aug. 1. 18:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Szerintem ronda de ez ízlés kérdése. Én inkább vennék fel "gagyis" vans-t mint ezt. Csak azért mert Kelvin Klein attól még szinte bármelyik kínaiban lehet hasonló utánzatot kapni. Szóval én nem venném meg.
2016. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A vans mennyország ehhez képest. Csak azért mert Calvin Klein ne vedd meg, mert szerintem szörnyen néz ki, és még szánalmasabb ha egy rossz cipőt valaki azért hord mert ilyen a márkája. ne dobj ki rá negyven-ezer forintot
2016. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ronda
2016. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mi ez a sz**•r? ilyet a diszkós cigányok vesznek fel... a calvin klein is tipikusan ilyen márka, mint az armani, gucci versace meg a többi. ha eredetit is veszel, akkor is annyi a gagyi utánzat, hogy a tiédet is annak nézik. ráadásul ezt felveszed háromszor úgy fog kinézni mint a moslék, a vanset meg évekig hordod akkor sem jön széjjel... meg mitől lenne gagyi? azokat a cipőket deszkázásra tervezték, ezt meg plázában való majomkodásra
2016. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem akarom megvenni, mert jelenleg nincs pénzem rá, ha lenne akkor se merném megvenni, mert amennyire félteném kb fel se merném húzni csak néhány fontos alkalomra, csak megkérdeztem ti mit gondoltok róla :)

a másik amúgy, hogy a ck-t sehol nem hamisítják CIPŐBEN :D csak boxerben! nem is lehet venni mo-n ck cipőt az meg a másik (nekem egy van, rendeltem, nagyon jó minőség) és még egy cigányon sem láttam ilyen márkájú cipőt..

a vans meg nem gagyi, csak ez mellett törpül el, úgy értettem, az országban prémium márkának/minőségnek számít a vans :)

2016. aug. 1. 19:16
 6/12 anonim ***** válasza:
számomra ez kicsit sem menő, valamiért nagyon csúnyának tartom.. pedig tetszenek a magas szárú cipők, de ez nagyon nem. :D
2016. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem, inkább vegyél Vans Converset vagy Dc Supra Fallen Etnies Martens Timberland vagy Caterpillart.
2016. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BiTOPro97 ***** válasza:

CK full set-ben ia látsz török és fehér bajor iskolást is. Náluk nagyon menő. ;) + CK párfüm.


És CiKi-nek mondják.

2016. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BiTOPro97 ***** válasza:

4,5/10


Nem vészes az ára de ha nem lenne rajta a CK logó egy 13-15e Forintos cipő lenne. És ha jól látom műbőr. :(

2016. aug. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Röhejesnek tartom az olyan ruhadarabokat/kiegészítőket amiknek a felét beborítja egy márka neve... Nem lesz attól jobb mint egy középkategóriás termék, csak mert megvan billogozva mint egy marha.
2016. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!