Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízható a Bon...

Mennyire megbízható a Bon Prix-től rendelni? Jó minőségű termékeik vannak?

Figyelt kérdés
én most kinéztem 2 ruhadarabot is, a rendelés a postaköltséggel együtt 10ezer forintra rúg. ennyi pénzt nem akarok "kidobni az ablakon". még sosem rendeltem így ruhát, semmilyen cégtől, nem tudom, mennyire lehet bennük megbízni. valaki segítene, adna tanácsot? kösz
2008. szept. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
én már rendeltem.teljesen megbízható, utánvétes, tehát nem is előre fizetsz, bár ezt gondolom tudtad, meg nekem a ruháik is bejöttek eddig. igaziból én azt nem szeretem amibe már sokszor estem, hogy van amikor későn jelzik, h nincs vmiből. és csak akkor tudom meg mikor már kihozzák csak az egyiket és olyankor mérgelődöm h úgy lehet h meg se érte volna.
2008. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bonprixel én egyáltalán nem vagyok megelégedve. A ruhák anyaga, minősége nem éppen a megfelelő. Én úgy jártam velük, hogy megrendeltem a legkisebb méretű ruhát, és az is bő volt rám. Pedig általában a legkisebb méret szokott nekem jó lenni, és egyedül a bonprix az, ahol még az is nagy rám... De ezzel nemcsak én vagyok egyedül. Az egyik bnőm megmérte magát a mérettáblázatuk alapján meg is rendelte a ruhát, és neki is bő lett. Szóval ha nagyon tetszik a ruha, akkor rendelj egy számmal kisebb méretet (ha rám hallgatsz)
2008. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is rendeltem már tőlük. Alapjába véve én is meg vagyok elégedve, de a ruhák valóban lehetnének kisebbek. Viszont én egy csomó egyéb dolgot rendeltem, azok elég jók. Most is fogok rendelni. Egyébként én felhívtam őket az elején, és nagyon kedvesek és segítőkészek, bátran hívd fel őket, ha kérdésed van! Én fél óráig dumcsiztam az ügyfélszolgálatos csajszival:)

2008. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a párom rendelt onnan hálóinget, ami méretre jó volt, csak épp az anyaga nem. Minden alkalommal mikor felveszem egyből kinyúlik az egész. De a póló amit neki rendeltem az viszont nagyon jó, semmi baja. Nem nyúlik, nem kopott ki a színe stb.
2008. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

két méret között vacilláltam, de így most már biztosan a kisebbet fogom kérni. köszii!!

2008. okt. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!