Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Részletes vélemény a New...

Részletes vélemény a New Yorkerről?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok mint pl minőség, ár-érték arány, választék

2016. aug. 8. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én ott dolgozom egy ideje és hogy őszinte legyek általában azt látom, hogy az új (főleg női) kollekció nevetségesen túl van árazva. Viszont a leárazások során pedig nevetségesen olcsón szinte dobálják az ember után a ruhadarabokat.

Ami a minőséget illeti szerintem a ruhák nagy része elég jó minőségű, nem nyúlik ki, nem fakul meg a színe, a varrással sincs gond. Nekem megfelelt szinte minden.

Ami a férfi részleget illeti szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

2016. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

régebben még az elmegy kategóriában volt, de manapság kritikán aluli, be sem megyek... a kínais, forintos cuccaim jobban bírják, mint, amit ott kapsz.

vettem ősszel egy parka kabátot, mert csak ott találtam olyat, ami színben és fazonban is tetszett, elég meleg is volt. elkezdtem decemberben hordani, március elejére már rongyosra hordtam, és elhiheted nem csináltam benne semmi extrémet. a cipzárja teljesen szétjött, belül a bélés megkopott, ezért márciusi időben már rendesen fáztam benne. 22 ezer forint volt alap áron, mikor bementem januárban körül nézni az a kabát már csak 9 ezer volt... csak ugye nem januárban vesz ilyet az ember.

nem egyszer volt, hogy megvettem valamit és otthon vettem észre, hogy szakadt, vagy nagyon hamar kinyúlt/elszakadt. a farmer nadrágok szavatossági ideje sincs több 3 hónapnál.

a dolgok túlárazottak rettenetesen, sokszor drágább, mint pl a h&m, aminek elégedett vagyok a minőségével. néha akciókor kilehet fogni azért olcsóbban dolgokat, csak nem tudod mikor akciósak a dolgok... sokszor (pl glamour napokon, vagy nyári leárazáskor) azt csinálják, hogy átfirkálják az eredeti árcédulán az árakat és úgy tesznek, mintha akciós lenne, közben meg felemelték az árát.

a dolgok sokszor ízléstelenek és más boltok kínálatát másolják, sokszor ugyanazt látni a zarában, vagy a h&m-ben nem feltétlen drágábban.

egyszer vissza akartam vinni egy ruhát, mert kivasaltam, és ott maradt a vasaló nyoma. az üzletvezető még engem hülyézett le, amiért így visszamertem hozni, meg hogy hogy merek egy ilyen ruhát vasalgatni, hogy lehet ennyi eszem... bunkó p****...

a cipők is rendszeresen hamar szétjöttek, amiket ott vettem, szerencsére nem voltak drágák.

na kösz én ebből nem kérek, az egyik legundorítóbb, legrosszabb minőségű ruha bolt, lehúzás az egész

2016. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
nagyon gagyi, kb kínai szinten van és ahhoz képest nevetségesen drága. némelyik ruha már ránézésre ócska, hát még ha megfogod az anyagát.. meg van egy csomó ízléstelen, proli cucc is. néha mondjuk ki lehet fogni jókat, főleg leárazásokon, de nekem annyi bolt van, amit sokkal jobban szeretek, hogy már be se megyek.
2016. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Csatlakozom az elottem szolokhoz, regebben korulneztem 1-2x de soha semmit nem vettem, mert a legtobb ruha szornyen gagyi, vagy izlestelen. Az ara joval olcsobb mint pl a Zara ruhake, de merfoldekkel silanyabb minoseg.
2016. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kb a legolcsobb a zara,bershka meg ezek kozott. Nekem egy felsom van onnan,3. mosas utan szetment. Azota kerulom. Szerintem nevetseges nehany ruhadarab es a minoseg silany.
2016. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
be sem megyek. régen jobb volt. ocsmányak lettek a ruhák is, ráadásul szétfoszlik 1 mosás után
2016. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
A jo minoseggel ellenkeznek. Nekem minden new yorkeres ruham 2-3 honapnal tovabn nem elt. Pedig nem mindennap hordom oket, de megis...
2016. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a New Yorkert..

(Már az is taszító, hogy olyan kva hangos a zene.. Nem lehet megmaradni komolyan.)


A ruhák rondák, látszik, hogy a 11-15 éves kiscsajok a célközönség.

Egyedül amim onnan van, a szövetkabátom, mr 4 éve megvan, még mindig hordom és egyszerűen imádom.


Szóval ki lehet fogni jó cuccokat, csak.. nagy szerencse kell hozzá.

2016. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon-nagyon hullamzo a minoseg :S. Meg baromi regen nezelodtem itt, akkor tele volt mindenfele gagyi emos cuccal, evekig utana a kozelebe se szagoltam. Aztan olyan 2013 kornyeken egesz jo cuccok voltak, akkor vettem egy faja kardigant meg egy csipkes felsot, ezek azota is megvannak es hibatlan allapotban vannak. Majd ezutan megint egy melyrepules, c*ganyos, muszalas vackok :(. Az elmult egy evben osszesen 2 polot talaltam itt, mind a kettot a ferfi osztalyon, pizsamanak tokeletesek, jo az anyaguk, de ennyi... Mar be se nezek, mert csak idopocsekolas :(.
2016. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3-mas, és melyek azok a ruhaboltok?
2016. aug. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!