Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már atestilusod...

Valaki rendelt már atestilusod.hu-ról?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 20:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na mindenki, megérkezett a tatyi!😊 először kicsit picinek tűnt a régihez képest, aztán rájöttem, hogy csak azért, mert nincs telepakolva xD olyan, mint a képen, nekem csak az az egyetlen pici problémám van vele, hogy ugye ha átállítom a pántot, akkor elég sok "felesleges" marad amivel sétálás közben pacsizhatok, mert ugye ott van a tenyereimnél XDD (ha ezt megértitek...:'D)

Szóval yupp, szuper, szerintem még fogok rendelni dolgokat az oldalról:) a méret meg amúgy is oda van írva a táskákhoz (legalábbis az enyémhez ott volt a leírásban, így tudtam, hogy mire számítsak)

2016. szept. 2. 23:57
 12/14 anonim válasza:
Többiek végül rendeltetek pólót? Ha igen mi a tapasztalatotok? :D
2016. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia. Én rendeltem táskát, használtam kb. 3 hónapig amikor elkezdett a belseje darabokban lejönni, ki is szakadt az oldalánál, pedig nem volt semmi olyan benne ami miatt ki kellett volna. Az elején nekem is tetszett, de most már bánom, hogy megvettem és biztos nem veszek erről az oldalról többet semmit.
2017. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Semmit nem hordok magammal iskolába, minden nap 1-2füzettel megyek el (példamutató, szorgos diák vagyok, igen) és egy fél éves használat után, konkrétan sz*rrá ment a táskám belseje, több helyen lyukas, hullik ki a műanyag cuccli a táskából és lassan használhatatlan, és ahhoz képest, hogy 6-7ezer Ft-ot kifizettem érte, egy nagy nulla. Soha de soha nem rendelnék újra erről az oldalról...
2018. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!