Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ruháim nagy része fekete,...

A ruháim nagy része fekete, bézs, fehér, ez tényleg azt jelentené, hogy visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm volt itt nálam, öltözködtünk, belenézett a szekrényembe, majd annyit mondott, hogy nem túl színes, visszahúzódó lettél? Nem értettem, ok magassarkúim nagy része bézs, fekete, sötétkék, mert azok mindehez mennek, ruháim nagy része is fekete, bézs, viszont szinte mint tapadós és kívágott, szóval nem értem. Egy fekete dekoltált minit ha felveszek egy 12-14 cms bézs magassarkúval, az mióta visszahúzódó öltözék?
2016. aug. 13. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Inkább elegánsnak mondanálak.;)
2016. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindenkinek van szivárvány a szekrényében.Nekem sem,én sem vagyok vissza húzódó,csak mert nem veszek fel piros,sárga,kék ruhákat..és szerintem egy fekete mini ruha sexybb tud lenni mint egy szines ;)
2016. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd valószínűleg úgy érthette, hogy nem mersz kísérletezni a színekkel, leragadtál a biztos alapoknál, amivel általában nem lehet mellé lőni. Sok visszahúzódó vagy kevesebb önbizalommal rendelkező, bátortalan ember tesz ugyanígy, de ha te nem érzed magad annak, akkor ne vedd magadra, biztos nem rossz szándékkal mondta.
2016. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mondanálak visszahúzódónak az alapján, hogy kevés színt hordasz. Nagyon dögös szereléseket lehet kihozni ezekből a színekből, sőt szerintem az igazán dögös és egyben elegáns öltözékek ilyen színekből állnak. :D Én feketét, fehéret, és szürkét, néha sötétkéket hordok, és sosem voltam visszahúzódó. De mindig aggódva kérdezik meg, hogy mi az oka, hogy ilyen a ruhatáram. Hát, csak annyi, hogy nekem ez tetszik, és nem érdekel ki mit gondol. :D


Kétféle ember van. Az egyik minden színt magára húz, és büszke arra hogy ő milyen színesen öltözködik, milyen bátran kísérletezik a színekkel, a másik meg néhány színből öltözködik csak, és szerinte ez a non plus ultra, mert ezzel maximálisan tudatosan öltözködik, pontosan tudja mi áll jól neki. Ez a két tábor nem érti meg egymást, és soha nem is fogja, sőt, le is nézik egymást. Aki színesen öltözködik lenézi azt, aki csak pár színnel variál, és unalmas személyiségnek tartja, míg a kevés színt hordók azért nézik le a színeseket, mert szerintük nem elég kiforrott a stílusuk, ha az összes létező szín meg van a szekrényükben.

Próbáltam felülről láttatni a problémát, de nem leszek álszent, én is néha kicsit lenézem azokat, akiknek random színekből áll a ruhatára.

2016. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!