Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megvennétek úgy egy földigé...

Ti megvennétek úgy egy földigérő estélyi ruhát, hogy nincs kilátásban az idén már több esküvő?

Figyelt kérdés
Gyönyörű ruha, komolyan mondom, életemben nem láttam ilyen szép ruhát és most le van árazva 10,000 Ft-ra. Szeretném megvenni, viszont jövö évig valószínű, hogy nem tudnám fölvenni.
2016. aug. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kedvező áron van megvenném (a páromnak), akkor is, ha a szekrényben fog állni. Van néhány darab itthon, ami ritkán kerül elő, de olyan jó áron lehetett kapni, hogy fájt a szívünk ott hagyni.
2016. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megvenném, mivel igen sok helyre fel lehet venni esküvőn kívül is. De aki csak esküvőkre jár ilyesmiben annak nem biztos hogy megéri.
2016. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg életem nagy szerelme lenne,és felnőtt nő lenne,akkor megvenném.

Így,fiatalon,hiába életem nagy szerelme,nem venném meg,mert évente 1 alkalom van,amikor ilyen ruha kell(gólyabál),de oda meg túlzás a földig érő esélyi. Illetve én úgy lennék vele,hogy a mellem,csípőm (esetleg magasságom) bármikor változhat pár centit,és sokkal jobban fájna utána a szívem,hogy kinőttem.

2016. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha tényleg életem nagy szerelme lenne,és felnőtt nő lenne,akkor megvenném.

Illetve én úgy lennék vele,hogy a mellem,csípőm (esetleg magasságom) bármikor változhat pár centit,és sokkal jobban fájna utána a szívem,hogy kinőttem.


Ne haragudj, de ezt nem értem, most itt magadról beszélsz, mert az elején nem úgy tűnik

2016. aug. 16. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha felnőtt nő lennék,akkor megvenném,de mivel még fiatal vagyok,ezért nem tudnám kihasználni,és valószínűleg előbb vagy utóbb kinőném. :) És tényleg furán fogalmaztam,ne haragudj!
2016. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)) hát igen, úgy érthető.
2016. aug. 16. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó áron van, hordasz ilyesmit, ha most nem is de máskor kitudod használni, vedd meg.
2016. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így logikusan végiggondolva, kívülállóként azt mondom, hogy biztos nem venném meg, ha nem tudom a közeljövőben viselni. Másrészt ha ott lennék, és beleszeretnék, akkor meg biztos, hogy mégis megvenném. Nem véletlenül sorakozik a szekrényemben vagy 4 alkalmi ruha, amik még sosem voltak rajtam. :D
2016. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!