Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Anyum borzalmasan...

Lányok! Anyum borzalmasan öltözködik. Tippek?

Figyelt kérdés

Vékony, vállig érő, göndör barna haj. Kékes szem. Szerintem nem csúnya.

Nem szeret vásárolni, magának nem vesz semmit, mert azt a pénzt inkább ránk költi (rám és a 2 öcsémre).

Ha vásárol is, a praktikusság van szem előtt nála. Pl. vesz egy márkásabb gyógycipőt, ami szuperkényelmes és hordja évekig. Szereti a kislányos dolgokat is. Pl. a buggyos, csipkés farmertáskáját.

Amúgy nem zavar, de ha felmegyünk pestre, szülőire megy, vagy elvisz vásárolni nekem kínos. Óvónő, így az agyomosottfarmer+bolyhos póló tökéletes. A gyerek úgyis mindent beleken.

De hogy vegyem rá, hogy ha kimozdul öltözzön kicsit igényesebben?

Ti segítetek anyutoknak vásárolni? Hallgat rátok?


A 16 fölötti lányok/nők válaszát várom.

Köszi 17/l



2016. aug. 17. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én amikor megyünk vásárolni mindig mondom, hogy "hú, anya, ez milyen jól állna" meg ilyenek.
2016. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki úgy öltözik ahogy neki jó, miért akarsz beleszólni? Ha neki ez így rossz lenne akkor nem így öltözne nyilván...
2016. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is óvónő, úgyhogy a munkahelyén ő sem a legszebb ruháját hordja, hanem szintén melegítőben, cicanadrágban, pólóban, pulcsiban meg valami papucsban van. Végül is ott mindegy mert úgyis koszos lesz meg a gyerekeket, szülőket sem érdekli, de szerintem ezt egy kicsit így megszokta, hogy ő kényelmesen öltözködik és akkor ez neki így jó. Ha elmegy boltba, ügyet intézni vagy valami, akkor azért szebben öltözik fel, de azért akkor sem fordít nagy figyelmet az öltözködésére, hogy pl. mennyire passzolnak egymáshoz a dolgok. Alapvetően ez nem baj szerintem, van, akihez nem is kifejezetten illenek a csinosabb, elegánsabb ruhák, hanem inkább a sportosabb például. Anyukám is mindenből a legegyszerűbbet szereti. Nyilván nem kell beleszólni, de szerintem lehet tanácsokat adni, hogy mi állna jól neki. Ha elmentek együtt vásárolni, akkor szerintem mutathatsz neki olyan dolgokat, amik szerinted illenek hozzá és próbálja fel, hátha megtetszik neki is. Én elszoktam mondani a véleményemet, ha megkérdezi és az esetek többségében megfogadja, de persze, más az ízlésünk ő sem vesz fel és én sem akarok rátukmálni olyan dolgot, ami távol áll tőle. Ha csinosan van felöltözve, akkor dicsérd meg, hogy szép a kabátja vagy a cipője. Valamint az én anyukám is olyan, hogy inkább magára nem költ, de nekünk mindent meg tudjon venni. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy ha tudtuk, hogy éppen mire van szüksége, de sajnálja rá a pénzt, akkor születésnapra vagy valamilyen alkalomra vettünk neki utalványt cipőre, ruhára. Szerintem ez jó ötlet mert akkor azt biztos felhasználja mert van egy időkorlát, hogy meddig érvényes és nem akarja, hogy kárba vesszen.
2016. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a ,,miért zavar, ha neki így jó" jellegű válaszokat és üzeneteket, de nem kérek többet.

Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, menj tovább. Én sem írok felesleges válaszokat, csak hogy ott legyen a nevem.

Egyébként az emberek egyik rossz tulajdonsága, hogy ránézésre ítélkeznek.

Másfelől mindenki vágyik arra, hogy szépnek, csinosnak lássák. Ki jobban, ki kevésbé.

Köszi a hasznos válaszokat.

Nem megváltoztatni akarom. Csak annyit, hogy egy hónapban egyszer ne két mérettel nagyobb nadrágban meg 80as évekbeli pólóban jöjjön velem. Szerintem ettől még nem kell feladnia az identitását. -.-

2016. aug. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!