Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még divat a fekete bőrzdseki?

Figyelt kérdés
Én már azt várom mikor megy ki végre a divatból.Nekem is van de már olyan unalmas felvenni másoknak nem unalmas már 2 éve kb ez megy.Szerintetek?

2016. aug. 18. 23:55
1 2 3
 11/23 amcsih ***** válasza:
20%
vegyél bombert. bőrdzseki már nem divat..
2016. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 Ma végre valaki!Én is erre akartam kijukadni hogy a valóságban már kiment a divatböl csak Magyarországon ennyire csicskák az emberek.😊
2016. aug. 21. 01:08
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
de hülye vagy b+.. te vagy a szerencsétlen csicska, hogy ilyenek foglalkoztatnak. amúgy még KÜLFÖLDÖN is hordják, megnyugodhatsz, ha már neked csak az a jó, ami nem Mo., mert külföldön ugye minden jobb. akkor hordj bombert, aztán 2 év múlva kezdd azt is cikinek érezni, te nyomorult.
2016. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

úristen, de buta vagy. lehet, hogy kicsit trágár lett az előző válaszom, de csak azért, mert a ti mérhetetlen sötétségetek ezt hozta ki belőlem.

nem zavar, ha valaki ad a külsejére, sőt, szerintem én jobban nézek ki, mint te vagy bármelyik okos társad innen, csak azt zavar, amikor olyan hülyeségeket írnak, hogy "csak a csicskák hordják már a bőrdzekit Mo.-n".. pf:DDD nem 200 forintos kopott pólóim vannak, megnyugtatlak, van bomber dzsekim is (húúhaa gondolom, hasra vagy esve) és azt se most szereztem be, mint a legtöbb tinilányka, hanem mikor bejött a divatba. meg van igazi bőrdzsekim is a mangóból, ami lehet, hogy drágább, mint a te ruhatárad gagyi darabjai (ha már szóbahoztad a pénzt).

mondjuk abból, hogy így lenézed a turkálót meg minden mást, tükröződik az értelmi szinted, te primitív kis senki. képzelem milyen "jól" nézhetsz ki.

2016. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rohadtul azért van, hogy hüvösebb időben ne fázz meg..
2016. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
külföldön is ugyanúgy hordják a bőrdzsekit, te élettelen nyomorék :D
2016. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#15 Menjmár magaddal?Most akkor legyek rád irigy?Mert szívesen elküldöm apucim vállalkozásának a weblapját hátha abból leesik hogy nekem hány ft os cuccaim lehetnek.😁😁Nagyasszonyka xddd.Itt szó sem volt arról hogy a szegények hordják hanem arról akik magyba megvették nemrég mert huuuuh az a divat aztán most élik világukat.Aztan meg nézd már meg a 2016 őszi/téli divatot kérlek mert látszik világi csicskaaaaa vagyk.Na puszcsi
2016. aug. 21. 23:54
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

a kommentem elsősorban az azóta (nyilván nem véletlen, pedig én nem jelentettem) törölt nagyon értelmes hozzászólónak szántam, aki azzal jött, hogy én biztos 200 forintos kopott turkálós pólóban járok. hát benézte. de örülök, hogy apucid is valami újgazdag bunkó vállalkozó (azért 8 általános remélem megvan) és pénzeli a kislányát, erre aztán büszke lehetsz. bár az értelmi szintedből ítélve max 14 lehetsz, szóval megbocsátható, hogy eltartanak, de azért ne nagyon verd erre magad.

nyomon követem a divatot, ne aggódj, attól még, hogy most nem a bőrdzsekit nyomják a legjobban, nem lesz ciki. de gondolom te tipikusan az a kis hülye pi csa vagy, aki évente lecseréli a ruhatárát és minden idióta trendet magára aggat, aztán jövőre már cikinek fogja gondolni, mert saját stílusa NINCS, csak azt veszi fel, amiről mások azt mondják neki, trendi. ami nem baj, csak legalább kussolnál és nem okoskodnál ilyen lenézően. szerintem senki nem hiszi azt, hogy ő most nagyon menő lett egy fekete bőrdzsekitől, de ha igen, az pont te voltál 2 évvel ezelőtt, te lúzer.

2016. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
16 vagyok és képzeld nem elkényeztetett vagyok mivel én is járok diákmunkára és most már szinte csak magamnak veszem a ruháimat.Képzeld van stílusom épp ezért tartom unalmasnak a bőrdzsekit és nem hordom mivel nekem már nem tetszik.Az hogy valaki követi a divatot még nem azt jelenti hogy nincs stílusa mert hidd el van stílusom pl tegnap is 1 órán át keresgéltem egy boltban mire találtam egy stílusomnak megfelelő ruhát.Meg mikor másokkal is vásárolok és mutatok egy ruhát pl rávágják hogy Na ez te vagy,ez Kirás.Szóval kössz hogy előre is elítélsz de a ruhatáramat még nem is láttad.Nem mondanám magam lúzernek mert a városom legjobb/legerősebb középsulijában tanulok, és már csak azért is vesznek meg nekem drágább ruhákat a szüleim mert igenis kiérdemlem, pl itthol anyukámnak szinte semmit nem kell csinálnia mivel élvezem ha mindent megcsinálhatok helyette, takatítok,főzök, kishugomnak szinte második anyja vagyok újszülött kora óta ketten neveljük(mivel apukám a munkája miatt ritkán van otthol)szóval azok mellet hogy megkapom a 49.000 ft os bőrkabit teszek is valamit nem úgy mint a velem egykorúak.Ha ismernél...de hát hagyjuk ezt az értelmetlen vitát..Tudtam hogy valaki amúgy belém fog kötni.
2016. aug. 22. 12:40
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
Ez off lesz, sőt hegyibeszéd, de nem baj. Én inkább a saját vállalkozásod honlapjára lennék kíváncsi... Ja, hogy nincs... Én kérek elnézést. Mikor a drága ruháidban parádézol és lenézel másokat, néha gondolkozz el, mi lett volna, hogyha szegénységbe születsz és nem hogy márkás, de semmilyen cuccokat nem kapsz a szüleidtől... Ja, mert esetleg nincsenek is, mert mondjuk a kórház is luxus... Jó, hogy neked ez a legnagyobb problémád, hogy bomber vagy bőrdzseki. Lehet van, aki azért vesz föl ruhát, hogy ne fagyjon meg, nem azért, hogy neked tetszelegjen és ettől nem hinném, hogy tőled értéktelenebb, sőt... Remélhetőleg majd kinövöd ezt.
2016. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!