Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még divat a fekete bőrzdseki?

Figyelt kérdés
Én már azt várom mikor megy ki végre a divatból.Nekem is van de már olyan unalmas felvenni másoknak nem unalmas már 2 éve kb ez megy.Szerintetek?

2016. aug. 18. 23:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hozzáfűzném még az előzőhöz, hogy vitatkozhatnánk arról, hogy honnan döntöd el, hogy valaki esetleg nem-e ugyanolyan, hanem keményebb munkával szerezte azt a bőrdzsekit, ami annyira szúrja a szemed és mondjuk nem azért, hogy 2 hét múlva már valami újabb hülye kabátra elszórja a pénzét - aminek az árából lehetne élelmezni egy családot egy hónapig. Tanulhatnál egy kis szerénységet, alázatot, mert nem ebből a giccsparádéból áll az egész világ. Azért tartod unalmasnak a bőrdzsekit, mert unalmadban dolgozol és hiába gondolod, hogy nem, de el vagy kényeztetve és nem ismered se a dolgok, se az emberek értékét (segítek: nem az öltözködésüktől függ).
2016. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Neked milyen inteligenciaszinted van? Offold már magad. Ki beszélt itt szegénységről? Annyi volt írva hogy a kabát azért van, hogy ne fázz, nem azért hogy hú most ez a divat akkor ezt kell megvenni. Nézz már kicsit magadba, 16 évesen (pisi létedre) kicsit elvagy szállva magadtól kislány.
2016. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Na haragudj, hogy bunkó vagyok, de kinek képzeled magad? 16 éves vagy, annyit tudsz az életről, mint egy ebihal és te nézel le másokat. Az a pénz, amit édesapád megkeres, az nem a tiéd, ne te vágj fel vele. Marhára nem leszel tőle sem okosabb, sem kedvesebb, sem vonzóbb.

Visszatérve a témára: szerintem a bőrzseki kb. 30 éve nem ment ki a divatból. Valamilyen fazonban, valamilyen réteg számára mindig is divat volt.

Nekem is van. Nem az, amiben a kis tinik rohangásznak, inkább olyan, ami a 90-es években volt divatos. Ez illik a stílusomhoz és elnyűhetetlen. Ami a legdurvább: 1200 forintért vettem egy turiban. Életem legjobb vétele volt :)

2016. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!