Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány vagyok és kicsit fiúsan...

Lány vagyok és kicsit fiúsan öltözöm mostanság. A szüleimnek viszont ez nem nagyon tetszik :/Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval kb pár hónapja kezdtem át pártolni a fiúsabb stílusra. Lazább póló, farmerek, tornacipő egyebek. A hajam is le vágattam rövidre. Azt más okokból de mindegy. A szüleimnek ez nem nagyon tetszik, mivel most leszek "érettebb " tele aggatnak lányos ruhakkal, tele rózsaszín meg minden. Fúj.. Nem engedik hogy fiús stílusom legyen. Mit csináljak most?

13,5/L



2016. aug. 21. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem majd beletörődnek..

Egyébként ennyi idősen én kibebas.zott nagy rocker voltam :D egészen 16 éves koromig, amikor történt bennem valami és elkezdett a stílusom nőiesedni.

Szóval, vagy kinövöd idővel, vagy (ha más okok) akkor marad ez. :)

Rám mindig furán néztek.. osztályban is én voltam az egyetlen ilyen lány aki fiúsan öltözködik.


A lényeg LÉGY ÖNMAGAD! :*

2016. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem számít a szüleidnek mi tetszik, mert nem az ő dolguk hogyan öltözöl. Ha neked így jó akkor legyél fiús, majd megszokják.
2016. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Ha lanynak szulettel miert oltozol fiussan?

Forditott helyzetben lehomaroznanak es kivancsi lennek a ket elso versenyzore hogy akkor is tamogatnanak e ha fiu lennel es lanyosan oltoznel..

2016. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mondd meg a szüleidnek, ha nőiesebbnek akarnak látni, ne full róusszín cuccokat adjanak rád. Keress rá: tomboy style, ahogy elmondtad, nagyjából ilyen a stílusod, ebből is lehetnek csajos összeállítások, amik neked és a szüleidnek is tetszik
2016. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#3., attól, hogy valaki lány vagy fiú, nem jelenti azt hogy lányosan vagy fiúsan kell öltözködni. Miért kellene? Úgy öltözködjön valaki, ahogy jól érzi magát. És szerintem gáz, hogy lányként simán lehet fiúsan öltözködni, de ha egy fiú kicsit lányosabb ruhákat akar hordani, akkor lenézik és leb*zizik.
2020. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!