Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, akiknek bejön a harisnya...

Fiúk, akiknek bejön a harisnya de szégyelli hordani, csatlakoztok a kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés
A fészen nyitnánk egy eseményt, hogy aki szeret vmilyen harisnyát hordani szeptember 1. vegye fel, és mindenki aki szereti hordani. Vmi találkozót is lehet szervezünk egy közös sétát vmi nagyobb forgalmas helyen, a megbélyegzés, intolerancia, bzizás ellen.

2016. aug. 25. 19:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

De be vagy kattanva, ennyi harisnyás pasival találkozol, hogy véleményt írsz?

Az, hogy neked meg másnak mi tetszik vagy mi nem, mi köze ahhoz, más mit szeret hordani?

A szandál-zokni se tetszik sok embernek, mégis sokan járnak úgy.

Sok nő nem hord harisnyát, inkább farmert hord, akkor? Akkor mit foglalkozól te és a hozzád hasonló ha vannak pasik-fiúk, akik szeretik hordani?

Gondolom csak azért okoskodsz, mint más ami nem jön be neki, azt lenézi, kigúnyolja.

2016. aug. 26. 11:24
 12/23 anonim ***** válasza:
31%
Vedd fel azt, amit akarsz, ki nem sz_rja le? Minek neked ahhoz kezdeményezés, meg egy rakatnyi támogató, hogy önmagad legyél? Ne legyél már ilyen szánalmas. Nem kell mások orra alá tolnod a harisnyafétised. A te dolgod. Másokat nem érdekel.
2016. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nagyon értelmes hozzászólásod volt. A mondatod első része biztató és támogató, a másik része meg dehonesztáló, kötekedő.

Arról nem én tehetek, ha te és hozzád hasonlók a harisnyát csakis fétisként tudják párosítani férfiaknál.

Akkor aki a fehér zoknis nőkre bukik, akkor minden fehér zoknis férfi egy fétises beteg.

2016. aug. 26. 21:29
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
A kék osztrigában nagy sikere van a harisnyás pasiknak
2016. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem volt értelmetlen a hozzászólásom, csak azért mert biztató, és nem túl lágyan megfogalmazott rész is van benne.

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.


Máshogy:


Egyáltalán nincs negatív véleményem arról, ha egy férfin harisnya van. Sőt, ha jó lába van, miért ne?

(azért hozzátenném, én jelenesetben inkább fellépőruhára gondolok, a Kiss tagokat sem láttam még civilben harisnyában mászkálni, még a 80as években sem)

Nekem arról van negatív véleményem, ha egy férfi olyan gyáva, hogy szégyenlősödik, bizonytalankodik, és egyedül, mások támogatása nélkül nem meri felvállalni önmagát. Pont, mint egy TINILÁNY. Nekem erről rögtön a bizonytalan, birka tinilányok ugranak be. Ne haragudj, de így van. Furán nézek, ha egy felnőtt férfinak tinilányos tulajdonságai vannak.

Most már érted, mit gondolok? :)

És ne vedd a szívedre, ez az én személyes véleményem, nem sértésnek szánom.

2016. aug. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Menjetek egy fetisiszta klubba! A ferfiakon csunyan nez ki minden noi cucc! Amit mi hordunk ferfiak az jegeralso annyiban kulonbozok a noitol,hogy nem atlatszo slicc van rajta,van neki labfejes valtozata is,de azt is hosszugatya alatt illik telen hordani! A jegeralso a harisnya ferfi valtozata! De biztos van csajszi akiknek bejon ez a fetisizmus de az utcan kimeljetek meg az embereket ettol! :D
2016. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#15 értem már, de épp ezért lenne a kezdeményezés, mert nem merik felvállalni ezt, mert egyből búzának nézik és vannak akik kinevetik az utcán és úgy kezelnek egy egyszerű szolid harisnyás pasit, mint ha meleg lenne. Tapasztalatból írom.
2016. aug. 27. 10:33
 18/23 A kérdező kommentje:

#16 hordjál nyáron meg rövidnadrághoz jégeralsót!

Ha vkinek a harisnya tetszik nem akar jéger alsót hordani, még télen sem.

Akkor a te logikád szerint, aki harisnyát húz, az azért hordja, hogy baromi szexis akar lenni, munkahelyen, utcán a férfiakat akarja felizgatni?

Elég beteg vagy ha így tekintesz bármilyen harisnyaviselőre.

A harisnya öltöztet alapjában, de lábproblémák esetén is ideális és akkor még ott vannak a gyógyharisnyák, amiket nem fétisklubban meg nadrág alá találtak ki.

2016. aug. 27. 10:39
 19/23 A kérdező kommentje:
&14, kösz a helyzet jelentést, akkor te melegként se tudod felvállalni akkor pl a táncos fiúk akik a tv-ben harisnyában táncolnak, őket is a melegbárból kölcsönzik?
2016. aug. 27. 10:56
 20/23 anonim ***** válasza:
#18 A jegergatya amit mi hordunk tulajdonkeppen harisnya annyi a kulonbseg hogy van rajta slicc es a szerszamnal mas a szabasa! Senki nem nez buzanak-a buzak a masik ferfira gerjednek nem a noi fehernemukre! Amugy elhiszem hogy kenyelmes cucc,de ferfiakon hulyen all egy nylon harisnya,bar ha a csajodnak bejon viseld! En maradok a ferfi kiadasu valtozatnal abban is van labfejes valtozat is de nem nezel ki benne transzinak,es boxert is ala vehetsz telen jol melegit ! De ha neked tetszik viseld! Minden jot Szevasz!
2016. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!