Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, akiknek bejön a harisnya...

Fiúk, akiknek bejön a harisnya de szégyelli hordani, csatlakoztok a kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés
A fészen nyitnánk egy eseményt, hogy aki szeret vmilyen harisnyát hordani szeptember 1. vegye fel, és mindenki aki szereti hordani. Vmi találkozót is lehet szervezünk egy közös sétát vmi nagyobb forgalmas helyen, a megbélyegzés, intolerancia, bzizás ellen.

2016. aug. 25. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Az nektek miért jó, ha megruháznak?
2016. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

:D...

most sírjak vagy nevessek?...

2016. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

nem tudom pontosan mire gondolsz, ha a jégeralsó félére ami nem hasonlít a nő harisnyához na az okés, télen alap felszeretség


de ha (most utána néztem és a képek beleégtek a retinámba... :/)

2016. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%

"de ha (most utána néztem és a képek beleégtek a retinámba... :/)" az ha olyan harisnyára gondolsz amit egyes "hetero" társaim shorttal hordanak pl nem nem, nem okés...



bocsi itt a folytatás véletlenül elküldtem

2016. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sírjál ha neked egy egyszerű alap harisnya ilyen nagy dolgot jelent.
2016. aug. 25. 21:13
 6/23 A kérdező kommentje:
2016. aug. 25. 21:29
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan,köztük én sem vállalom fel,hogy imádjuk a harisnyát.Szégyelljük magunkat.

Valamikor régen volt egy ilyen kezdeményezés,lehet,hogy emlékszel rá,a harisnya.tk oldalon,Sajnos ez az oldal is megszűnt.

2016. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Rendőri védelem nem lesz igénybe véve remélem:D ne ilyenekre költsétek az adóforintot:D
2016. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7 Épp ezért lenne ez a kezdeményezés. Mert szabadon öltözhet bárki, ha a nemi, faji, vallási beállítottság magán ügye bárkinek, akkor az öltözködés is.

Amúgy pedig a legtöbb embert nem érdekli a harisnya férfin, ezért is kellene tudatosítani aki szereti hordani, hogy ne az a néhány bunkót nézze, hanem a többséget, akiket nem zavar.

2016. aug. 26. 11:03
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Milyen többség?:D

Az aki nem a szemetekbe mondja hogy milyen hülyén néznek ki ki az ilyenek hanem kiröhögnek közösen, vagy lefotóznak sunyiban és úgy?:D


Az hogy nem köti az orrodra mindenki hogy hülyén néz ki stb. attól még az óriási többi szerint igen, valamint bu-zis is:)

2016. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!