Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, akiknek bejön a harisnya...

Fiúk, akiknek bejön a harisnya de szégyelli hordani, csatlakoztok a kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés
A fészen nyitnánk egy eseményt, hogy aki szeret vmilyen harisnyát hordani szeptember 1. vegye fel, és mindenki aki szereti hordani. Vmi találkozót is lehet szervezünk egy közös sétát vmi nagyobb forgalmas helyen, a megbélyegzés, intolerancia, bzizás ellen.

2016. aug. 25. 19:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Rajtam télen sokszor van harisnyanadrág. Igen, rendes "női" harisnyanadrág. (Vastag, 50-60DENes) Már többször is volt, hogylány ismerősöm meglátta, de negatív beszólást még nem kaptam.

Sőt, volt, hogy vékony harisnya volt rajtam,(20DEN) mert olyan anyaga volt a öltönyömnek, ami irritált. És ráadásul egy ismerős lányhoz mentem utána.

A lényeg, észrevette és meg akarta nézni :) hogy mutatok benne.


Ha mondasz egy helyet és időpontot, én benne vagyok!

2016. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egy rövidnadrág és harisnyanadrág összeállításban benne lennék. Testszínű vagy fekete
2016. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
41%
Ne itt reklámozz te makrancos hölgy.
2016. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!