Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci, molett lányok ti hol...

Duci, molett lányok ti hol vásároltok ruhákat? Többi. Lent

Figyelt kérdés

2 szülés után feljött rám kb 18kg

És mivel alacsony is vagyok 157cm igy ez nagyon meg látszik :(

Nem igazán tudok 2 kicsi mellett elmenni vásárolgatni, egyik nap végig jártam a New yorker, C&A, vögele, kikk, takko és 1 kínai áruházat, de sehol sem találtam magamra felsőt.....

Ha talán jó is lett volna a méret akkor meg nem tetszett (sima fekete póló)


Tudnátok tanácsokat adni? Érdemes rendelni netről?

Van itt közületek aki alacsony is duci is?

Milyen fazonú ruhákat hord?



2016. aug. 26. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alakom nem egyezik a tiéddel, de a Cosmos cityben vannak nagyobb méretű ruhák, ott nézelődj szerintem.

Hogy az alakodnak milyen fazon a megfelelő, arról inkább neten keresgélj cikkeket:)

2016. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészen ilyen az alakom, kb. 10 centivel magasabb vagyok nálad, de én sem vagyok vékony (72-75kg). Én azokban a boltokban szoktam vásárolni mint amiket te is írtál, illetve még a H&M-ben, Orsayban, Cosmos city-ben. Nem tudom, hogy mekkora méretre lenne szükséged, de pl. a Kikben is vannak nagy méretek illetve szerintem ott a normál, tehát nem külön plus size részlegen is nagyobbak a ruhák. Nyilván nem mindenkinek egyforma az ízlése, de szerintem ott a nagy méretek között is tök jó ruhákat lehet kapni, míg a legtöbb helyen csak ezek a szimpla, nagyon basic dolgokat mint pl. egyszínű pólók árulnak. Én mostanában mindenhol azt tapasztaltam, hogy a ruhák nagyobbak a méretezésükhöz képest. Leginkább L-es ruhákat szoktam hordani, de pl. a múltkor az Orsayban is az S méretezésű felső volt jó rám és nem azért mert belegyömöszöltem magam, hogy úgy nézzek ki mint egy kötözött sonka, hanem ez volt jó, a nagyobbak bőek voltak, lógtak rajtam. Valamint a Tescoban is szoktam még vásárolni, bár ott inkább nadrágokat, de felsők is szoktak jók lenni. Tudom, hogy sok boltot írtál ezek közül és nem akarom, hogy úgy tűnjön mintha okoskodnék vagy bizonygatnám, hogy márpedig ott van mert egyrészt nem tudom, hogy mekkora kellene illetve nem ismerem az ízlésedet sem és ami nekem tetszik, az nem biztos, hogy neked is. Szerintem érdemes lehet megpróbálni rendelni is, én ruhát még nem rendeltem sehonnan, de a bonprix és az asos oldalát többen is használják az ismerőseim közül illetve itt is szokták őket ajánlgatni. Az, hogy milyen fazonú ruhák állnának jól pedig szerintem attól is függ, hogy milyen alakod van azon kívül, hogy duci és alacsony vagy pl. alma, körte, homokóra stb..
2016. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Lehet h azért nem találtam ruhákat mert akkor épp nagy leárazások meg akciók voltak..


Amiket írtatok még boltokat, Pesten vannak? Mert én vidéken lakom.


Bonpix-ről most rendeltem 1-2 felsőt kíváncsi leszek h jók lesznek e (de vélemények alapján bizom benne)

2016. aug. 26. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ducikra előnyös ruhákat a Caremoban tudsz venni vagy rendelni.

Felejtsd el a New Yorker és hasonlókat.

Cosmost meg főleg.

Először is értelmes ruhát nem gyártanak. Kínai minőség butik árakon.

2016. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!