Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha Aliexpressen rendelek egy...

Ha Aliexpressen rendelek egy műszőrmés sapkát, amit ilyen csini ázsiai modelleken reklámoznak, és bazi jól néznek ki a képen, van rá esély, hogy ugyanazt kapom?

Figyelt kérdés

Mármint arra célzok, hogy lehet e, hogy az a termék, amit kézhez kapok sokkal rondább lesz, fos minőségű, más fazonú lesz, mint amit a képek mutatnak?

20.58 dollárba kerül, kb itthon is ennyibe szoktak kerülni a vásárokon a műszőrmés sapkák, usankák...


Erről beszélek: [link]


Van rá esély, hogy a valóságban is ilyen ez a sapka?

Van valakinek tapasztalata ruharendeléssel kapcsolatban? Mekkora az eltérés a reklámfotó és a valós termék között?

Köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 18. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos általában képen sokkal jobban néznek ki, mint élőben.
2015. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oh, az nagy kár. Kb számíthatok arra, hogy egy formátlan, sokkal rosszabb tapintású szőrmés sapkát kapok? kár hogy ezekről nem lehet találni olyaqn képet, ahol hétköznapi emberek hordják... a visszajelzések akkor nem lennének egytől egyig negatívak, ha borzasztó rusnya dolgokat kapnának az emberek kézhez?
2015. szept. 18. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ruhákat rendeltem. Azok sokkal rosszabb minőségűek voltak, mint a képen és teljesen máshogy álltak. Szóval nagy csalódás volt. Pedig a vélemények jók voltak. De ki tudja, hogy ezek mennyire igazi vélemények és mennyire az is a reklám része.
2015. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem :( Köszi a választ! Még akkor jobban átgondolom megrendeljem e... Esetleg valaki sapkákkal tapasztalat?
2015. szept. 18. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Sapkát még nem rendeltem, de ruhákat, pulcsit, parókákat igen. Egyikkel sem volt semmi gond, olyanok mint a képen. De ilyen sapkákat mintha láttam volna olcsóbban ebay-en... na meg ha nem olyan mint a képen akkor lehet reklamálni is és általában a vevőnek adnak igazat.
2015. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pont ezt a fajtát sajna ebayen nem találtam, de ha te megtalálod lécci linkeld már be! :) (a fekete-fehér színűt néztem ki)
2015. szept. 19. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Én rendeltem már sapkát.. nyulszorbol..a képen jobban nézett ki,mint eloben,de azért elfogadható.. szeretem..

Viszont ennek,amit belinkeltel nincs egyetlen értékelése sem..nem merném megvenni..az eladó sem 100% os

2015. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 pinkpancser ***** válasza:
Volt egy oldal ahol a vásárlók tettek fel képet a megérkezett illetve hirdetett cuccokról. Sajnos az oldal címére nem emlékszek, de gugli majd segít. Egyébként volt sok érdekes eltérés :)
2015. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Én látok nála értékeléseket. 432 pozitív, 16 negatív. 100%-os eladót nem találtam, aki ezt hirdeti.
2015. szept. 19. 12:36
 10/11 pinkpancser ***** válasza:
Az eladónak van értékelése, de alin a terméknek is van, az pedig 0.
2015. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!