Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól és miért lett ilyen...

Mikortól és miért lett ilyen drága a Mayo Chix?

Figyelt kérdés

Ma voltam a Mayo üzetében és a műbőr kabát 28eFt, sima fekete naci 15eFt, farmerek 12-20eFt!

Úúúúristen ez egy magyar márka, nincs rajta vám, nincs itthon infláció. Miért lett ilyen drága?



2016. szept. 4. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A MY77 is elég drága lett az elmúlt években, minden évben jobban emelkedik az áruk az ilyen ruháknak, nagyobb mértékben mint az infláció. Amíg ebben az országban lesznek olyan sznobok, amik megveszik tovább fog nőni az áruk. Fogyasztói társadalomban élünk, meg kell fizetni a márkát, ebből táplálkozik a sznobizmus. Szerintem válassz más boltok, ahol megfizethetőbb árak vannak: pl. c@a, h&m, esetleg zara, mango mittudomén.
2016. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Úri üzlet. Ott az vásárol, akinek havi több százezernél kezdődik a fizetése.
2016. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Úri üzlet... :D Ezen jót nevettem! :D
2016. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én így hívom... :D
2016. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Sose volt olcsó, szerintem. Ami csak azért gáz, mert baromi gagyi és ízléstelen márka.
2016. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Sz*r p*csa ruhák vannak
2016. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Úri üzlet proliknak, kb. Jó drága, jó ízléstelen.
2016. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Amíg van rá kereslet, addig növekszenek az árak. Ízléstelen plázap.csák meg mindig lesznek Mo.-n, akik ott fognak vásárolni.
2016. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem messze áll az úritól. 14-16 éves koromban hordtam Mayo ruhákat, szerintem most is ennek a korosztálynak való. Bár nem tudom mostanában milyen ruhái vannak, anno jó volt. Azt tudom, hogy az utolsó farmerom minősége kritikán aluli volt, ezért többet nem is vettem ott.
2016. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!