Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet, hogy nem aktuális a...

Lehet, hogy nem aktuális a kérdés, de sok ember Karácsonykor miért posztol olyan képet, ahol a fenyőfa mellett hosszú estélyi van rajtuk?

Figyelt kérdés
Hova indulnak földigérő estélyiben?
2016. szept. 7. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
én ilyet még nem láttam, csak sima kiöltözőset. de a földig érő estélyi elég nevetséges lehet, gondolom megvették a kínaiban és nem tudták hova felvenni, ezért a fa mellett találtak alkalmat egy kis pózolásra.
2016. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Estélyiset én sem láttam. Csak kiöltözőset. Mivel ez egy ünnep, ezért kiöltöznek sokan, akik nem mennek sehova, csak otthon ünnepelnek.

Karácsonykor - igaz nem Szenteste - de karácsony első és második napján városunkban mindig van színházi előadás, hangverseny, amire sokan járnak, szóval estélyiben akár oda is készülődhettek.

2016. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Biztos az éjféli misére :D
2016. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én láttam már kiöltözőset, estélyiset is. nagy részük szeret csinos lenni szenteste, főleg ha összegyűlik a nagy család. nyilván van olyan is, aki a kép miatt öltözik fel olyan csinosan, nem tudom. én pizsamában vagy játszós ruhában vagyok mindig, meg a testvéreim is.
2016. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat én is láttam már, nagyon vicces szerintem. :D Amúgy nem tudom, igazából a mi családunkban is szokás emberien felöltözni szentestekor a vacsorára, pedig csak egymás között vagyunk, de nálunk ez kimerül a farmer+csinos felső/ing kombóban, ennél jobban szerintem hülyeség felöltözni, és nem is lehet kényelmes az ünnepi halászlevet estélyiben meg öltönyben fogyasztani. De van, ahol ez a szokás, emlékszem 2-3 éve volt egy olyan kérdés, hogy a kérdező fel volt háborodva, hogy a fia barátnője nem koktélruhában, hanem farmer+csinos blúz kombóban jött az ünnepi vacsorára. :D
2016. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan családok ahol szokás kiöltözni valamennyire, én is szeretek csinosabb lenni olyankor.
2016. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!