Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nadrágban vagy leggingsben...

Nadrágban vagy leggingsben bugyi nélkül kényelmetlen?

Figyelt kérdés
bugyi, nadrág, leggings, cicanaci
2016. szept. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem:D Nem véletlen az hogy hordunk bugyit. A nadrág anyaga nem olyan puha, dörzsöl és varrások vannak és neeem, nem jó érzés. Leggingst nem hordok, de a következő indok hogy miért nem kényelmes ugyanúgy igaz arra is...Sose lehet tudni hogy mikor dönt úgy az alsó fertály hogy némi váladékot kiereszt...és ez bugyiban se túl kényelmes dolog, de nadrágban elképzelni nem tudom milyen rossz lehet, főleg ha mondjuk átázik, vagy észre se veszed amíg nem ülsz le és mivel a levegő hidegebb és nincs tested közelében így hideg amikor megint hozzád ér:S Fujj, nem. Amúgy a nadrágoshoz azért volt szerencsém egyszer, mert úszódresszt vettem a ruha alá amikor edzésre mentem és elfelejtettem fehérneműt csomagolni...Szóval a bugyi jó dolog.
2016. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
* nem tudok olvasni és kényelmest olvastam a kérdésben:'D
2016. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy perverz, aki erre izgul..
2016. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot alsóneművel hordok, leggingset harisnyanadrággal, alsó nélkül kényelmesebbek a csípőnadrágok.(F)
2016. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*csípő és forma nacik.
2016. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Leggingben és cicanaciban simán el vagyok bugyi nélkül,de a nadrág dörzsölne.
2016. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
nekem nem kényelmetlen :)
2016. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem kényelmetlen ;) :)
2016. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!