Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak fiúk boxeralsót lehet...

Férfiak fiúk boxeralsót lehet próbálni bizonyos márkás üzletb öltözöjében (H&M new yorker. Stb) sajnos minden helyen össze vissza van méretezve persze csak boxere rá húzva?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 08:16
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
83%
Alsót sehol nem lehet próbálni. És nem is lenne egészséges. Hiába mondod, hogy másik boxerre ráhúzva, ez még úgy sem egészséges, és szerintem neked sem lenne gusztusod másik ember után magadra húzni.
2016. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de már jártam úgy h hiába vettem még a h&m xl es mértet máshol már ugyan az nem volt jó...;( Így nehéz eldönteni mit be is van csomizva és még magad elé se tudod rakni h most jó vagy nem...
2016. szept. 13. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél...
2016. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Venni azt fogok csak nem értem h pl a barátnőm simán felprobál egy melltartót hol ott azzal is ugyan az a helyzet, és össze vissza vannak méretezve...
2016. szept. 14. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a mell meg a p.csöd nem ugyanaz.
2016. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg sztem nem. Megoldási javaslat:keresel vmi másik,nagyobb ruhadarabot,azzal összefogod és úgy viszed be a fülkébe,akkor nem is látják nagyon.Aztán felpróbálod,és kész.
2017. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!