Vegyek usánkát?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez an rendes régi kommunista usánka de nem tudom hogy mit szolnának (nagyon nem érdekel de kiváncsi vagyok)meg hogy megéri-e hogy lesz e olyan kemény tél.

2016. szept. 14. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És milyen színüt?a fekete az szép és autentikus,a szürke ugyan igy de az nem tetszik a fehér meg szerintem tulságosan kirikit kivéve ha nagy hó van.a barna meg passz.
2016. szept. 14. 23:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá megfelelő kabátod, ami jól néz ki, akkor rajta. A fekete szerintem túl komor. Én a szürkésbarnára hajlanék. Ami olyan színű mint a farkas bundája. Egyébként meg tavaly decemberben-januárban nagy hideg volt. Szerintem most is lesz olyan.
2016. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És milyen kabát illik hozzá
2016. szept. 15. 16:37
 4/4 anonim válasza:
100%

Gondolom már vettél de azért leírom rém egyszerűen eldöntheted hogy vegyél vagy ne tedd fel ezt a kérdést magadnak: Akarom hogy lefagyjon a fejem?

Igen(ekkor nem veszel)

Nem (Ekkor veszel)

Mit szólnak hozzá? Szard le sok marha sapka nélkül vagy ilyen kötött szarokba jár amit átfúj a szél aztán csak néznek hogy miért betegek. Persze ha meglátnak valakit ilyen régi típusú sapkában akkor csak röhögnek vigyorognak holott ez a sapka vagy hasonló régi típus többet ér mint a mostani ócskaságok.

2018. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!