Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsan öltözhetek iskolában?

Elegánsan öltözhetek iskolában?

Figyelt kérdés
14 éves,fiú vagyok. Gimnáziumba járok(6 osztályos tagozat) és elgondolkodtam,hogy iskolában furán néznék ha elegánsan mennék.Senki se öltözködik különösen,én meg szimplán ki akarok lógni a sorból :D Ing+nyakkendőre gondoltam,de nem tudom milyen ing és milyen nyakkendő.Illetve hülyeség lenne kipróbálni?Egyéb kiegészítők(óra,karkötő stb..)? Mit gondoltok erről?

2016. szept. 16. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem vetne rád jo fényt. Tetszenek a kicsipett pasik de nem a suliban, ott hetkoznapian oltozz es akkor legyel elegans ha valami alkalom van. Akkor majd mindenki jol megnéz
2016. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyakkendőt azért fel ne vegyél a mindennapokra.

Szerintem tökéletes egy fekete slim fit gatya + valamilyen ing. Akár fehér is lehet. Valamilyen márkájú Quartz óra tökéletes hozzá.

Cipóből meg szerintem egy air max is tökéletes hozzá, hisz szerintem tök jól néz ki. De nyugodtan vehetsz fel valamilyen elegánsabb cipőt.

2016. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
egyetértek az előttem szólóval, de a nyakkendő azért tényleg túlzás. :D
2016. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha ki akarsz lógni a sorból, teljesen jó ötlet. Az eddigi hozzászólásokból is látszik. :)
2016. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

"akkor legyel elegans ha valami alkalom van. Akkor majd mindenki jol megnéz"


Miért néznék meg olyankor, amikor mindenki más is elegánsan van felöltözve? A kilógásnak pont az a lényege, hogy mást csináljon, mint a többiek.


Ha így lóg ki, nem azzal, hogy felháborítóan öltözködik, a tanárok se köthetnek bele.

2016. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár szerintem amikor mindenki elegánsan fel van öltözködve, olyankor is ki lehet lógni, ha például rajta passzolnak a méretek és fazonok, mert a legtöbbön úgysem fog:) Vagy ha például extravagáns kiegészítőket vesz fel, például egy mintás nyakkendő (nem csíkos, hanem rendesen mintás, csak elegáns) vagy mandzsettagomb, nagyon esetleg gallértű. Amúgymeg gondold meg, ha kibírod, hogy az elején furcsa lesz mindenkinek, akkor csináld bátran:) Egy kis elegancia nem árt:)
2016. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetsz elegáns a suiban, de azért annyira nem kell kilógni a sorból, hogy nevetséges legyél. Ha pl. aznap testnevelés, és gyakorlati foglalkozás óráid vannak, akkor nem kéne öltönyben menned.
2022. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!